Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Nový Xiaomi Pad 5 – globálna verzia s 11“ WQHD+ displejom a obrovskou 8720 mAh batériou s neuveriteľnou cenou

Najnovší tablet v portfóliu Xiaomi si odkrútil svoju globálnu premiéru. Dostupný je už dnes v oficiálnych európskych skladoch za skvelé ceny.

Celosvetové spustenie predaja očakávaného nového tabletu Xiaomi Pad 5 je konečne tu! Novinku s 11-palcovým WQHD+ displejom, poriadnou dávkou výkonu a najmä luxusne veľkou batériou si môžeš objednať aj do našich končín priamo z oficiálnej distribúcie spoločnosti Xiaomi na platforme Aliexpress. Momentálne môžeš zároveň využiť neodolateľné zľavy a kupóny, vďaka ktorým môže byť novinka tvoja už za 399 eur!

Xiaomi Pad 5 z oficiálnej distribúcie nájdeš na Aliexpress.com

Xiaomi Pad 5 – kráľ medzi Android tabletmi

xiaomi pad 5 120hz refresh rate
Zdroj: Youtube @Mary Bautista

Nový Xiaomi Pad 5 láka potencionálnych zákazníkov na nový exkluzívny dizajn s hranatými bokmi, kompaktným fotoaparátom a najmä technologicky vyspelým displejom. Xiaomi sa chce nepochybne dotiahnuť na svojich prémiových konkurentov, čoho je celokovové vyhotovenie s elegantným spracovaním viac než len dôkazom. Špičkový 11-palcový displej s WQHD+ rozlíšením a 120 Hz obnovovacou frekvenciou je už iba čerešničkou na torte, ktorú ocenia najnáročnejší zákazníci. 

xiaomi pad 5 fotoaparat
Zdroj: Youtube @Mary Bautista

Mimoriadne kvalitný a najmä veľký displej je naozajstným pokušením a určite láka najmä na sledovanie multimédií, hranie hier ale aj prácu ako kompaktná náhrada notebooku. Všetky tieto úlohy sú však pre Xiaomi Pad 5 naozajstnou lahôdkou, keďže ponúka aj nadštandardnú výbavu vo svojich útrobách. Pre zabezpečenie dostatočného výkonu siahlo Xiaomi po overenom procesore Snapdragon 860 od spoločnosti Qualcomm. Sekunduje mu až 6 GB RAM, čo bohato postačuje aj na tie najnáročnejšie aplikácie. Poteší aj prítomnosť UFS 3.1 úložiska s kapacitou 128 GB resp. 256 GB, ktoré bude výborným pomocníkom najmä pri práci a editácii súborov. 

xiaomi pad 5 podpora stylusu
Zdroj: Youtube @Mary Bautista

Keďže tablet nie je určený iba ako večerná zábavka na pozeranie multimédií či hranie hier, Xiaomi muselo siahnuť po naozaj veľkej batérii, ktorá by tento kolos dokázala poháňať po celý deň. Pod kapotou tabletu preto nájdeme obrovskú 8 720 mAh batériu. Tá by mala pri bežnom pozeraní videí a filmov vydržať až 16 hodín, takže nabíjačku so sebou rozhodne nikam ťahať nemusíte. 

xiaomi pad 5 balenie
Zdroj: Xiaomi Mi Stores Global

Keďže ide o mimoriadne multifunkčné zariadenie, nechýba ani poriadna fotografická výbava v podobe duálneho zadného fotoaparátu, či podpora najnovších bezdrôtových technológií, ako aj štandardov Dolby Atmos a Dolby Vision pre dokonalý zážitok z multimédií. Pri využívaní tabletu na grafické alebo pracovné účely určite poteší aj podpora stylusu, praktického skladacieho obalu s magnetickou bočnicou ako aj možnosť použitia klávesnice zabudovanej priamo do špeciálneho obalu. 

Xiaomi Pad 5 z oficiálnej distribúcie nájdeš na Aliexpress.com

Xiaomi Pad 5 nájdeš v oficiálnej globálnej distribúcii priamo na platforme Aliexpress.com. Ak sa naozaj poponáhľaš a využiješ všetky dostupné zľavy, tablet môže byť tvoj už za 399 eur! Nezabudni však objednávať z jedného z európskych skladov. Vyhneš sa tak ďalším dodatočným poplatkom ako clo a DPH a zároveň sa môžeš spoľahnúť na krátku dodaciu lehotu. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close