Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Nový Xiaomi Mi 9SE v globálnej verzii sa konečne dostáva do predaja! + exkluzívny zľavový kupón

Globálna verzia nového kráľa vyššej strednej triedy od čínskeho Xiaomi, smartfónu Mi 9SE, sa oficiálne dostala do predaja. V spolupráci s eshopom Geekbuying.com vám zároveň prinášame aj exkluzívny zľavový kupón, vďaka čomu si môžete zakúpiť úplnú novinku za naozaj rozumnú cenu!

Špeciálnu akciu nájdeš na Geekbuying.com PS: nezabudni na zľavový kupón ZQZSOOSL

Xiaomi Mi 9SE

Xiaomi Mi 9SE je zaujímavým smartfónom z viacerých uhľov pohľadu. Jedným z tých „TOP“ je však to, že sa jedná o prvý smartfón s procesorom Qualcomm Snapdragon 712, ktorý je založený na 10nm technológii a zároveň využíva sofistikovaný viacjadrový Qualcomm® AI Engine vrátane CPU Qualcomm® Kryo ™ 360, GPU Qualcomm® Adreno ™ 616 a Qualcomm® Hexagon ™ 685 DSP. Inými slovami sa jedná o impozantný výkon, ktorý prináša do segmentu strednej triedy vítaný vietor.

Xiaomi Mi 9SE
Zdroj: produktová fotografia

Procesor ďalej dopĺňa 6GB RAM v kombinácii so 64GB úložným priestorom. Nechýba samozrejme podpora všetkých bežných štandardov od WiFi, dual LTE, Bluetooth 5.0 až po NFC či dokonca Game Turbo Booster režim.

Xiaomi Mi 9SE_fotoaparat
Zdroj: produktová fotografia

Smartfón je poháňaný akumulátorom s kapacitou 3070mAh, ktorý nabijete prostredníctvom technológie rýchleho nabíjania až do 18W. Bohužiaľ však absentuje bezdrôtové nabíjanie. Na druhej strane mnohých určite poteší skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji zariadenia. Kompletné špecifikácie si môžete pozrieť nižšie.

Xiaomi Mi 9 špecifikácie

Názov Xiaomi Mi 9 SE 4G Phablet
Veľkosť 14.75 x 7.05 x 0.75 cm / 5.81 x 2.78 x 0.3 palcov
Váha 0.1550 kg
Displej 5.97-palcov, 1080 x 2340 FHD+ Pixel Screen
OS MIUI 10
GPU Adreno 616
CPU Qualcomm Snapdragon 712 Octa Core 2.3GHz
Pamäť 6GB RAM + 128GB ROM
Externá pamäť Nie je podporovaná
Kamery 48MP + 13MP + 8MP (zadné kamery) + 20.0MP (predná kamera)
Batéria 3070mAh
Bluetooth verzia Bluetooth 5.0
Xiaomi Mi 9SE skener odtlackov prstov v displeji_1
Zdroj: produktová fotografia

A čo si teda zaň zahraničný eshop pýta? Globálna verzia úplnej novinky sa dostala do predaja za sumu 364,48 eur, no ak využijete unikátny zľavový kupón ZQZSOOSL, zrazíte cenu smartfónu na fantastických 328,92 eur. V cene smartfónu je zarátaná aj bezplatná doprava, no ak sa chcete vyhnúť ďalším poplatkom ako DPH či CLO, odporúčame využiť dopravu Priority Line.

Špeciálnu akciu nájdeš na Geekbuying.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Produktová fotografia)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close