SpravodajstvoXiaomi

Nový Xiaomi CIVI by mal získať aj Pro verziu: Pozrite sa, aká výbava aktuálne unikla!

Xiaomi CIVI Pro bude ďalším smartfónom z radu kompaktných zariadení. Unikla výbava modelu, ktorá však pokojne môže patriť i Xiaomi 12 Lite.

Len pár dní ubehlo od oficiálneho predstavenia kompaktného elegána s názvom Xiaomi CIVI. Tento smartfón okamžite spôsobil veľký ošiaľ, keďže prináša skvelú výbavu za rozumnú cenu a navyše prichádza s elegantným prevedením. Za spomenutie stojí i jeho hmotnosť, ktorá je len 166 gramov a radí tak smartfón medzi jedny z najpríjemnejších modelov, ktoré môžeme pokojne využívať i v jednej ruke. Teraz sa však vynárajú informácie o jeho potenciálnej Pro verzii. Tá by mohla byť predstavená už vo veľmi blízkej dobe a očakávame, že aspoň jeden z modelov zo série Xiaomi CIVI by mohol pristáť na globálnom trhu. A ako bude vyzerať vylepšená verzia tohto skvelého smartfónu? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com.

Záhadný model sa objavil v TENAA certifikácii

Len pár dní po oficiálnom predstavení modelu Xiaomi CIVI sa môžeme pozrieť na špecifikácie modelu, ktorý ho až veľmi nápadne kopíruje. Mnohí leakeri sa tak zhodujú, že sa práve pozeráme na výbavu modelu s názvom Xiaomi CIVI Pro. Len uznajte sami, nie sú vám rozmery 158.34 × 71.5 × 6.98 mm a hmotnosť 166 gramov povedomé? Nám áno a práve preto si myslíme i my, že zvyšná známa výbava k modelu známemu pod názvom 2109119BC bude patriť Xiaomi CIVI Pro.

Podobnosť so základným Xiaomi CIVI však vidíme i v ďalších smeroch. Pripomína ho napríklad taká kamera s hlavným 64-megapixelovým snímačom či 4400mAh batéria. Nezabudnime však ani na rovnaký 6.55″ OLED displej. Model príde s operačným systémom Android 11. Základná informácia o použitom procesore však zatiaľ nie je známa. Ak by však šlo o model Xiaomi CIVI Pro, tipujeme to na špičkový Snapdragon 870 či Snapdragon 860 od Qualcommu.

Xiaomi CIVI
Xiaomi CIVI. Zdroj: Xiaomi

Xiaomi CIVI Pro? Alebo Xiaomi 12 Lite?

Vzhľadom k blížiacemu sa koncu roka a s ním i skorý príchod novej modelovej série z radu Xiaomi 12 sa však vynára i otázka, či tieto špecifikácie nebudú patriť skôr modelu s názvom Xiaomi 12 Lite. Nie je však vylúčené, že by v tomto prípade šlo o jeden a ten istý model, každý určený pre iný trh. Rovnako tomu tak totiž bolo v prípade modelu Mi 9 Lite na globálnom trhu a jeho čínskom ekvivalente Mi CC9.

V každom prípade sa ďalšie informácie o novom smartfóne vyplavia určite už vo veľmi blízkej dobe a my tu budeme pre vás situáciu monitorovať. Na ktorý smartfón túto výbavu tipujete? A zapáčil sa vám základný model s názvom Xiaomi CIVI? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close