SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi oznamuje nový notebook z produktovej línie Air s i5 čipom. Bude patriť do kategórie dostupných

Spoločnosť Xiaomu už dlhšiu dobu ponúka notebooky rôznych rozmerov. Od 12,5“ až po 15,6“. Všetky z nich patria do kategórie strednej alebo vyššej triedy. Dôvodom je ako samotný hardware tak aj konštrukčné vyhotovenie, ktoré patrí medzi tie lepšie na trhu. Jedným z najpopulárnejším zariadením z produktovej línie je 12,5“ Notebook Air. Xiaomi oficiálne ohlásilo novú generáciu najmenšieho zo svojich notebookov.

Veľké zmeny však nečakajme

Hoci sa jedná o novú generáciu najmenšieho notebooku z kuchyne Xiaomi tak veľa zmien novo oznámený notebook neprinesie. Jedinou zmenou, ktorá sa udiala je nový procesor. Pôvodný procesor Intel Core M3-6Y30 s pracovnou frekvenciou 2,2GHz bol nahradený procesorom Intel Core i5 siedmej generácie.

Xiaomi Air 12,5_2
Zdroj: produktová fotografia

Ako sme vyššie spomínali tak ostatné parametre zostali bezo zmeny. Notebook ponúkne 12,5“, FULL HD rozlíšenie, 4GB RAM, hrúbku 12,9mm a váhu 1,07kg. Cenovo by mal začínať v 256GB verzii na úrovni 579USD.

Via XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close