Spravodajstvo​​XboxZariadenia

Nový Xbox ovládač si budete môcť kompletne sami nadizajnovať

Microsoft prišiel na svojom vystúpení na E3 konferencii s mnohými novinkami. Okrem samotného ohlásenia nového Xboxu One S nám bolo predstavené aj nové príslušenstvo – zahŕňajúc plne dizajnovateľný Xbox ovládač.

Sú rôzne typy hráčov – tí, čo preferujú iba funkčnosť a nehľadia na dizajn, ale existujú aj takí, pre ktorých je dizajn veľmi dôležitý. A práve tento druhý typ hráčov si príde na svoje. Microsoft umožnil kompletné upravenie dizajnu vášho ovládaču. To znamená, že ovládač si budete môcť sami v Microsoft obchode nadizajnovať od hlavy až po päty.

Aj keď je Xbox One S ešte len dostupný na predobjednávku, tak ovládač si môžete už upraviť podľa ľubovôle a objednať už dnes. Odoslaný bude ale taktiež až v septembri 2016.

Ako prvé si zvolíte farbu a dizajn každej časti ovládača vrátane:

  • Tela
  • Okrajov a spínačov
  • D-padu
  • Páčok na palce
  • ABXY tlačítok
  • View a Menu tlačítiek
  • a tlačídla naspäť (Back)

Na ovládač si môžete taktiež nechať laserom napísať vlastný odkaz. Buďte si ale vedomý toho, že, pochopiteľne, takto upravený a vlastný nadizajnovaný ovládač už nebudete môcť vrátiť, ak s ním nebudeme spokojný.

Ako vlastné dizajnovanie vyzerá v praxi si môžete pozrieť nižšie:

xbox one s ovladac controller 1 xbox one s ovladac controller 2

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close