SpravodajstvoXiaomi

Nový vlajkonosič Xiaomi s procesorom Snapdragon 865+ je údajne na ceste. Očakávať ho môžeme už o pár týždňov

Známy zahraničný leaker upozorňuje na nový vlajkový smartfón z portfólia Xiaomi, ktorý už splnil všetky potrebné certifikácie

Druhá polovica roku 2020 bude pre viacerých výrobcov smartfónov akýmsi „vrcholom“ celého kalendárneho roku. Technologické výdobytky, ktoré boli počas roka predstavené často vidíme práve na vlajkových smartfónoch predstavených v druhej polovici daných kalendárnych rokov a nebude tomu inak ani tentokrát. Na zozname sa tradične nachádza väčšina výrobcov, medzi ktorými nájdeme aj obľúbené čínske Xiaomi. Tento populárny výrobca si pre fanúšikov chystá hneď niekoľko noviniek, no zatiaľ ide o záhadné zariadenia o ktorých príliš veľa nevieme. Najnovšie informácie, s ktorými prišiel len nedávno známy zahraničný leaker však naznačujú, že novým vlajkonosičom, ktorý by mohol byť predstavený už o pár týždňov, bude ďalšia verzia smartfónu Xiaomi Mi 10, zrejme v špeciálnej verzii.

Nový vlajkonosič série Xiaomi Mi 10

O ďalšom smartfóne zo série Xiaomi Mi 10 sa povráva už od mája tohto roka, no doposiaľ nebolo známe ani kódové označenie, či prípadné špecifikácie tohto zariadenia. Leaker Digital Chat Station vystupujúci na sociálnej sieti Weibo však najnovšie prezrádza kódové označenie pripravovaného zariadenia, ktoré v certifikáciách vystupuje pod kódom M2007J1SC.

xiaomi mi 10 super large cup
Zdroj: Weibo

Ak zoberieme do úvahy nedávne predstavenie procesoru Snapdragonu 865+ a splnenie všetkých certifikácií zo strany vyššie spomenutého zariadenia, môžme očakávať, že pôjde o špeciálnu verziu Xiaomi Mi 10 „Super Large Cup“, ktorej označenie však úplne jasné zatiaľ nie je, keďže sa povráva aj o verzii Mi 10 Pro Plus.

Čo môžme od tohto zariadenia očakávať?

Ak sa naozaj potvrdia vyššie spomenuté informácie, môžme počítať s tým, že pôjde o naozaj drahý vlajkový smartfón s najmodernejšími technológiami. Povráva sa už o vyššie spomenutom procesore Snapdragon 865+, ako aj o 120 Hz obnovovacej frekvencii, či rýchlom nabíjaní s výkonom až 100 W. Samozrejme, treba počítať aj s možno s historicky najvyššou cenovkou, akú sme u Xiaomi doposiaľ nevideli. Čo sa týka oficiálneho predstavenia, nemali by sme čakať príliš dlho, keďže zariadenie už splnilo všetky potrebné certifikáty.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close