Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Nový vlajkonosič Vivo NEX 3 príde s podporou 5G sietí a neuveriteľným 120W rýchlym nabíjaním

Čínsky výrobca Vivo plánuje opäť predstaviť "smartfón budúcnosti"

Čínska spoločnosť Vivo plánuje zase raz predstaviť smartfón ako z iného vesmíru. Pripravovaná vlajková loď Vivo NEX 3 bude totižto vybavená najnovšími technológiami, hardvérom, ako aj zatiaľ unikátnymi technickými riešeniami, akými sú napríklad zahnuté okraje displeja až po zadnú hranu zariadenia, alebo podpora neuveriteľného 120W rýchleho nabíjania.

Najrýchlejšie nabíjanie na svete

Spoločnosť Vivo svoju novú technológiu rýchleho nabíjania predstavila ešte v júni tohto roku, no prvým podporovaným smartfónom bude práve pripravovaný Vivo NEX 3. Nový vlajkonosič bude vybavený batériou s kapacitou až 6400 mAh, čiže pri klasickom nabíjaní by ste si na jej nabitie počkali celkom dlho. Čínska spoločnosť však už dlhé roky patrí medzi svetových lídrov v oblasti rýchleho nabíjania a nebude tomu inak ani v tomto prípade. Ak sa najnovšie uniknuté informácie oficiálne potvrdia, nový Vivo NEX 3 môžme bezproblémovo označiť sa smartfón s najrýchlejším nabíjaním na svete. Technológia 120W rýchleho nabíjania by sa mala oficiálne označovať ako Vivo Super FlashCharge.

Vivo rychlonabijacka do 120W
Zdroj: Weibo (Vivo)

Ďalšie odhalené detaily

Nedávne úniky informácií ale odhaľujú aj ďalšie zásadné podrobnosti o smartfóne Vivo NEX 3. Ten by mal byť údajne vybavený podporou 5G sietí, pričom ho bude poháňať najnovší a najvýkonnejší procesor od spoločnosti Qualcomm, vlajkový Snapdragon 855 Plus. Ako sme už naznačili na začiatku článku, Vivo NEX 3 ale neprekvapí iba bohatou hardvérovou výbavou. Po dizajnovej stránke totižto pôjde o naozaj unikátny smartfón so zaoblenými bočnými hranami, čím sa zväčší pomer displeja k telu na neuveriteľných 99,6 percent.

O dátume dostupnosti však výrobca stále mlčí a tak si na jeho oficiálne predstavenie budeme musieť ešte niekoľko týždňov / mesiacov počkať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Vivo Vivo NEX 3 Vivo rýchle nabíjanie Vivo Super FlashCharge
Close
Close