Zariadenia

Nový únik informácií hovorí, že Samsung Galaxy Note 9 bude mať (konečne) veľkú kapacitu batérie

Používatelia smartfónov dlhodobo žiadajú výrobcov, aby zariadenia na jedno nabitie vydržali pracovať dlhšie. Výrobcovia, vrátane Samsungu však primárne sústreďovali ich záujem na dizajn a výkon pred dĺžkou životnosti batérie.

Najnovší únik informácií pochádzajúci z Národnej telekomunikačnej agentúry v Brazíli odhaľuje kapacitu batérie zariadenia Samsung Galaxy Note 9. Podľa reportu by sa používatelia mali dočkať nárastu kapacity batérie oproti svojmu predchodcovi Galaxy Note 8 z 3300mAh na úroveň 4000mAh.  

Zdroj: PhoneArena.com

Otázkou už len zostáva čo v praxi pri náraste výkonu zariadenia bude znamenať zvýšenie kapacity batérie o 700mAh. To však ukáže až prax.

Zdroj: PhoneArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close