Spravodajstvo

Nový ultrabook Onda oBook 12 za 370 dolárov

Zaujímavá cena za vreckový počítač s Windows 10. Ak nie ste nároční na výkon, tak tento ultrabook vám bude bohate stačiť na bežnú prácu. Stojí 370 dolárov a je to novinka na trhu.

Za túto cenu dostanete od Onda oBook-u 12 palcový displej, 4-jadrový procesor a 4 GB RAMky.

Tí, ktorí sa už vyznajú, tak vedia, že Onda je známa ázijská firma, ktorá sa primárne sústreďuje na Windows 10 tablety a počítače za veľmi prijateľné ceny. Okrem prijateľnej ceny zároveň aj Onda oBook 12 ponúka slušný hardware a veľmi pekný dizajn.

 

onda obook

 

 

Viac konkrétne o technických špecifikáciach Ondo oBook:

-oBook ponúka 12.2 palcový IPS displej s rozlíšením 1920×1200

-osadený je procesorom Intel Cherry Trail X7-Z8700 so štyrmi jadrami a frekvenciou 1.6GHz, ktorá sa môže v záťaži zvýšiť až na 2.4GHZ.

-oBook má v sebe novú integrovanú Intel HD grafickú kartu Generáciu 8

-základné úložisko k dispozícii ponúka 64Gb, ktoré môže byť rozšírené pomocou mikro SD karty až na 128GB

-4GB RAM, ako sme už spomenuli

-30Wh batéria ma ponúknuť 6 hodín nerušeného používania

-oBook váži iba 1.2 kilogramu.

 

Tento ultrabook si môžete predobjednať už teraz za spomenutých 370 dolárov, čo predstavuje jeden z najdostupnejších ultrabookov v súčasnosti. Toto Windows 10 zariadenie by malo byť dostupné ku koncu marca.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close