Spravodajstvo

Nový telefón od Microsoftu na obzore (Lumia 840?)

Z distribučnej spoločnosti Zauba’s records unikli dokumenty, ktoré naznačujú príchod nového zariadenia, pravdepodobne Lumie 840 XL. V spomínaných dokumentoch sa hovorí o telefóne s uhlopriečkou 5,7“, ktorý by malo prísť v Single – SIM a Dual – SIM verzii. Domnievame sa, že sa pravdepodobne bude jednať o telefón strednej triedy a to z dôvodu, že Microsoft (resp. Nokia) svoje vlajkové lode doteraz predávala výlučne len vo verzii Single – SIM. Našu domnieku potvrdzujú aj informácie ohľadne parametrov telefónu, ktoré doteraz unikli na verejnosť (procesor Qualcomm Snapdragon 620, 10 Mpx fotoaparát na zadnej strane a na prednej strane by mal byť 5 Mpx fotoaparát). Informácie o tom priniesol portál Nokiapoweruser.com.

Lumia-840

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close