SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Nový Surface Phone bude bežať na platforme Andromeda, ktorá prinesie veľkú aktualizáciu pre Windows 10 Mobile

Andromeda je najnovšia aktualizácia systému Windows 10 Mobile. Je postavená najmä na CShell a prináša podporu ARM procesorov. Prichádza aj vylepšené prispôsobovanie sa zobrazujúcej ploche. Nakoľko je stále v hre, že Surface Phone bude vysoko kompaktný, a bude sa tak dať aj skladať, Windows 10 sa bude vedieť adaptovať na ľubovoľnú veľkosť displeja, ktorá bude k dispozícii. Taktiež sa tu nachádza aj podpora veľkého množstva gest.

Zdroj: freepatentsonline.com

Microsoft si nechal začiatkom tohto roka patentovať koncepty, ktoré odhalili rôzne verzie „dual-screen“, ktoré sú si veľmi podobné. Koncept ponúka rozličné funkcie na rozličných displejoch. Napríklad, zadný displej bol v koncepte predstavený ako displej, ktorý je odpojiteľný, keď je to potrebné. Posledné známe návrhy Microsoftu hovoria o akomsi „multi-zariadení“, ktoré má vo výbave kombináciu viacerých displejov. Rovnako sú spomenuté aj rôzne metódy na tzv. „shared-display mode“ pre viac ako dve zariadenia.

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close