TECH

Nový smartfón od ZTE nie je vybavený selfie kamerou, no na druhú stranu má displej aj na zadnej strane zariadenia

Spoločnosť ZTE za posledný rok predstavila množstvo smartfónov, ktoré nám doslova vyrazili dych. Práve ZTE je výrobcom, ktorý jednoducho experimentuje a neustále predstavuje smartfóny, ktorým by sme v dnešnom svete len ťažko hľadali konkurenciu. Spoločnosť ako prvá predstavila skladací smartfón s dvomi obrazovkami, ktorý nijako neohúril, no vďaka jemu sa na trhu strhla ešte vášnivejšia debata o tejto technológií. Spoločnosť sa ale najnovšie pustila do ďalšieho experimentu, ktorý vyzerá naozaj zaujímavo.

Chýbajúca selfie kamera? Nevadí…

Počas tohto mesiaca nám spoločnosť ZTE predstavila smartfón Nubia Z18, ktorý sa môže pýšiť neuveriteľným 91,8% pomerom displeja ku telu smartfónu. To je naozaj veľká plocha, no spoločnosti ZTE to zrejme nestačilo. Vo vývoji má ďalší model tohto smartfónu, ZTE Nubia Z18S, ktorý namiesto selfie kamery ponúka celkom veľký displej na zadnej strane, ktorý má zabezpečiť vytvorenie tej najlepšej „svojky“.

Podobný smartfón bol predstavený už v minulosti

Spoločnosť ZTE má displeje na zadnej strane zariadenia zrejme naozaj v láske. S podobným kúskom sme sa stretli už pred niekoľkými mesiacmi, presnejšie sa jednalo o smartfón Meizu Pro 7. Ten však disponoval iba malým displejom, ktorý neponúkal také množstvo funkcií, ako displej na novom ZTE Nubia Z18S. Na zadnom displeji Nubie totižto môžete bezproblémovo zobraziť celé používateľské rozhranie operačného systému a tak aj využívať všetky jeho funkcie. Podľa predošlých uniknutých informácií by mohla byť zadná strana smartfónu využitá na neustále zobrazovanie hodín, čo by znamenalo, že displej bude musieť podporovať funkciu Always On.

Tip pre vás  Takto vyzerá počítač budúcnosti v podaní Lenova - skladateľný počítať bude realitou už o rok

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok (vlastný)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy
Close
Close