SamsungŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Nový Samsung Galaxy A90 už viac nebude predstaviteľom vyššej strednej triedy. Špecifikáciami ohrozí vlajkové lode

Odhalené boli ďalšie technické špecifikácie budúceho smartfónu Galaxy A90

Len pred niekoľkými týždňami sa na internete objavili informácie o tom, že spoločnosť Samsung plánuje ešte v tomto roku predstaviť smartfón spadajúci pod úplne nový modelový rad smartfónov Galaxy R. S neznámeho zariadenia sa nakoniec vykľul maskovaný model Galaxy A90, ktorý bol v tej dobe vo vývoji už dlhé mesiace. Krátko po „odhalení“ novej modelovej rady známym leakerom sa ale ukázalo, že informácie boli mylné a technologickí nadšenci sa môžu naďalej tešiť na vrcholného predstaviteľa modelového radu Galaxy A – nový Galaxy A90, ktorý bude predstavený ešte na jeseň tohto roku.

Úplne iný, ako jeho súrodenci

Najnovšie informácie zverejnené známym a naozaj overeným leakerom Iceuniverse, naznačujú, že nový Samsung Galaxy A90 nebude klasickým predstaviteľom modelového radu Galaxy A, z ktorého väčšinu smartfónov môžme zaradiť medzi strednú, poprípade vyššiu strednú triedu. Nová A90ka bude jednoducho vynikať vo všetkých možných oblastiach, čím bezpochyby ohrozí väčšinu vlajkových lodí od prémiových výrobcov.

Neuveriteľné špecifikácie

I keď sa neočakáva, že Galaxy A90 bude lacným smartfónom, z jeho technických špecifikácií vám doslova spadne sánka. Spomínaný leaker Iceuniverse na sociálnej sieti Twitter odhalil, že novinka od Samsungu nakoniec nebude vybavená procesorom Snapdragon 675, ale že juhokórejčania radšej zvolili väčší kaliber – a to vlajkový Snapdragon 855. Smartfón má ďalej disponovať FHD+ displejom, obrovskou 4500mAh batériou s podporou 45W rýchleho nabíjania a v neposlednom rade má disponovať 5G modemom. Ten by mal byť údajne základnou výbavou a model bez 5G modemu neuvidíme.

Informácie ohľadom smartfónu Samsung Galaxy A90 sú v posledných mesiacoch celkom rozpoltené, čo určite napovedá tomu, že Samsung si zrejme tie najväčšie prekvapenia a detaily stále necháva pre seba. Na finálnu podobu, ako aj presné technické špecifikácie si tak budeme musieť spoločne počkať až do septembra, poprípade októbra, kedy by malo prebehnúť oficiálne predstavenie vrcholného modelu smartfónov rady Galaxy A.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close