SpravodajstvoXiaomi

Nový Redmi K20 Pro ohúri nie len obrovským výkonom, ale aj neuveriteľným fotoaparátom a spomaleným videom

„Zabijaci“ vlajkových lodí Redmi K20 a Redmi K20 Pro údajne uchvátia nie len svojim obrovským výkonom, ale aj neuveriteľnou fotografickou výbavou. Na svoje si ale prídu aj milovníci spomaleného videa, ktorých určite potešil najnovší status generálneho riaditeľa spoločnosti Redmi, Lu Weibinga.

Spomalené video až v 960fps

Najväčším prekvapením v rámci video výbavy smartfónu má byť úchvatný režim spomaleného videa, ktorý má podporovať natáčanie až na 960fps, čo je naozaj úctyhodný údaj, za ktorý by sa nehanbila ani vlajková loď s cenovkou nad 1000 eur. Čo dokáže kamera nového Redmi K20 si môžete pozrieť aj sami vo videu nižšie.

Čo viac k tomu dodať? Redmi, spoločne s Xiaomi, nám opäť ukazuje, že obrovská dávka funkcionalít a technologická nádielka nemusí byť výsadou naozaj drahých smartfónov od prémiových výrobcov. Všetky doposiaľ známe informácie o pripravovaných vlajkových lodiach z dielne Redmi nájdete priamo na našom webe.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Weibo via Gizchina)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close