ANDROIDZariadenia

Nový Razer Phone 2 príde už 10. októbra. Čo máme od neho očakávať?

Október bude tento rok pre svet smartfónov naozaj štedrý. Veľké konferencie si už dopredu naplánovali spoločnosti ako Google alebo Samsung, no najnovšie môžeme ku tejto dvojici pridať aj spoločnosť Razer. Tá nám minulý rok predstavila celkom netradičný koncept a tým je smartfón určený pre hráčov počítačových hier. Razer Phone bol pre svet celkom zaujímavým produktom, no napriek jeho netradičnosti, vysokému výkonu a zaujímavej cenovke, si mnoho priaznivcov nenašiel. Spoločnosť Razer to ale neodradilo a v posledných mesiacoch aktívne vyvíjala novú generáciu smartfónu pre hráčov. Čo teda prinesie nová generácia smartfónu Razer Phone?

Ešte výkonnejší a „viac herný“

Už v samotnej pozvánke médií na predstavenie smartfónu sa nachádzajú dve hlavné vlastnosti novej generácie. „Vlajková loď“ a „hranie hier“, práve tieto dve frázy dokonale popisujú, či už prvú, alebo druhú generáciu smartfónu Razer Phone. Nová generácia totižto príde s ešte výkonnejším hardvérom. Hlavným srdcom novej generácie má byť tohtoročný procesor Snapdragon 845, ktorému bude opäť sekundovať až 8GB operačnej pamäte RAM. Razer Phone 2 by mal byť taktiež vybavený aj vynikajúcimi stereo reproduktormi a variabilnou obnovovacou frekvenciou obrazovky, ktorá z prvej generácie spravila naozaj svetový unikát.

Dizajnom opäť neohúri

I keď sme novú generáciu smartfónu Razer Phone zatiaľ na žiadnych fotkách nevideli, podľa najnovších špekulácií by nová generácia nemala prejsť výraznou dizajnovou zmenou. Prvá generácia moc neohúrila, no ani nesklamala. Razer sa drží toho, že jeho hlavnou prioritou je vytvorenie najlepších podmienok na hranie hier.

Ako sme už spomínali na začiatku článku, spoločnosť Razer by nám mala novú generáciu smartfónu Razer Phone 2 predstaviť už 10. októbra. V prípade, že sa na internete objavia ďalšie uniknuté informácie, budeme vás o tom určite čo najskôr informovať.

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close