Spravodajstvo

Nový produkt od Xiaomi, ktorý začali listovať prvé obchody vám pomôže zaspať! Toto je „air Brain Wave Sleep“

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú problém so spánkom tak potom vás najnovší produkt z kuchyne Xiaomi poteší.

Spoločnosť Xiaomi predstavila špeciálnu masku „air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask“, ktorá zaujme najprv dizajnom a potom aj funkciami. Táto maska totiž dokáže zachytiť mozgové vlny a syntetizovať hudbu v reálnom čase, aby vám pomohla zaspať.

air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask from Xiaomi youpin

Nový produkt bol vyrobený spoločnosťou Hangzhou Enter Electronic Technology Co., Ltd. v spolupráci so Xiaomi. Maska obsahuje tri elektródy, ktoré zachytávajú mozgové vlny v reálnom čase, ktoré sú následne spracovávané prostredníctvom umelej inteligencie. Následne na základe algoritmu je generovaná hudba, ktorá je postupne indukovaná v mozgových frekvenciách, čoho výsledkom je, že sa uvoľňuje mozog.

Xiaomi masa na spanie air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask
Zdroj: produktová fotografia

Táto špeciálna maska nielenže pomáha zaspať, ale poskytuje aj lepšie budenie. Po pripojení k aplikácii je možné uviesť interval v čase, v ktorom sa chcete prebudiť. Následne vás maska vďaka špeciálnemu algoritmu prebudí v čase kedy je spánok najľahší.

Prejdime však k cene. Tento technologický gadget, ktorý vám má dopomôcť k lepšiemu spánku stojí zhruba 70€.

air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask from Xiaomi youpin

Zdroj: XiaomiuToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close