NovinkyŠPEKULÁCIE

Outlook.com upgrade príde neskôr. V prvej polovici roku 2017

Microsoft sa omeška so sľubovanou aktualizáciou Outlook.com z konca leta 2016 na prvú polovicu budúceho roka.

Aktualizácia na novú verziu free web e-mailového klienta začala ešte v roku 2015 v preview móde. Medzi novinkami, ktoré v rámci aktualizácie mali byť dostupné sú napríklad automatické odpovede, možnosť úpravy Office dokumentov a ďalšie vylepšenia. Avšak neskôr Microsoft ohlásil, že sa nedočkáme len nových funkcionalít, ale zbrusu aj nového rozhrania, ktoré je  momentálne pravdepodobne kameňom úrazu.

© Windowscentral.com

Jeden z čitateľov portálu Windows Central, Peter Hlaford skúsil zdieľať svoj Outlook kalendár a vyskočila mu nasledujúca správa:

Momentálne aktualizujeme Outlook.com účty. Počas upgradeu nebudete môcť zdieľať odkazy prostredníctvom vášho kalendáru cez možnosť „Get a link“. Očakávame, že aktualizácia prebehne v rámci prvej polovici roka 2017. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a ďakujeme vám za používanie Outlook.com.

Doteraz Microsoft neodhalil prečo sa naťahuje aktualizácia Outlooku, ale pravdepodobne sa jedná o problémy s novým UI rozhraním.

Používate služby Outlooku aj vy?

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. Ja outlook.com používam každý deň, a veľmi mi chýba vyhľadávanie v kalendári. Už som sa tešil na upgrade, ešte som ho nedostal a asi budem čakať do konca 🙁

Pridaj komentár

Close
Close