Spravodajstvo

Outlook.com upgrade príde neskôr. V prvej polovici roku 2017

Microsoft sa omeška so sľubovanou aktualizáciou Outlook.com z konca leta 2016 na prvú polovicu budúceho roka.

Aktualizácia na novú verziu free web e-mailového klienta začala ešte v roku 2015 v preview móde. Medzi novinkami, ktoré v rámci aktualizácie mali byť dostupné sú napríklad automatické odpovede, možnosť úpravy Office dokumentov a ďalšie vylepšenia. Avšak neskôr Microsoft ohlásil, že sa nedočkáme len nových funkcionalít, ale zbrusu aj nového rozhrania, ktoré je  momentálne pravdepodobne kameňom úrazu.

outlook preview
© Windowscentral.com

Jeden z čitateľov portálu Windows Central, Peter Hlaford skúsil zdieľať svoj Outlook kalendár a vyskočila mu nasledujúca správa:

Momentálne aktualizujeme Outlook.com účty. Počas upgradeu nebudete môcť zdieľať odkazy prostredníctvom vášho kalendáru cez možnosť „Get a link“. Očakávame, že aktualizácia prebehne v rámci prvej polovici roka 2017. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a ďakujeme vám za používanie Outlook.com.

Doteraz Microsoft neodhalil prečo sa naťahuje aktualizácia Outlooku, ale pravdepodobne sa jedná o problémy s novým UI rozhraním.

Používate služby Outlooku aj vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close