SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Nový OnePlus 7 a prémiový OnePlus 7 Pro uvidíme už 14. mája. Predstavenie sa má konať až v 3 mestách súčasne

Po niekoľkých týždňoch špekulácií a nepodložených informácií sa konečne dozvedáme oficiálny dátum predstavenia nových vlajkonosičov od spoločnosti OnePlus. Oficiálne predstavenie noviniek od tejto spoločnosti je naplánované na 14. mája 17:00 nášho času. Píše portál Techradar.com.

Predstavených bude hneď niekoľko modelov

Výrobca OnePlus plánuje 14. mája predstaviť novú vlajkovú loď a modelového nástupcu trónu OnePlus 7. Klasický model má byť ale predstavený po boku úplne nového modelu OnePlus 7 Pro a OnePlus 7 Pro 5G, ktorý má ponúknuť tie najprémiovejšie funkcie. Viaceré zdroje poukazujú na to, že nový OnePlus 7 Pro / 7 Pro 5G bude vybavený 6,7-palcovým QHD+ displejom so zaujímavou obnovovacou frekvenciou 90 Hz. Klasický OnePlus 7 bude údajne vybavený podobným displejom, no s klasickou obnovovacou frekvenciou.

Povráva sa aj o zabudovanom snímači odtlačkov prstov v displeji, ako aj o podpore 30W rýchleho nabíjania. To však bude s najväčšou pravdepodobnosťou výlučne určené iba pre modely Pro. Tešiť sa môžeme aj na nový Snapdragon 855, modely s 6 GB / 8 GB / 12 GB RAM a až 256 GB úložiskom. Zahraničné portály taktiež poukazujú aj na trojitý zadný fotoaparát zložený zo 48 MP snímaču, 8 MP telefoto snímaču a 16 MP širokouhlého snímaču.

Predstavenie až na 4 miestach

Spoločnosť OnePlus zobrala predstavenie svojich vlajkových lodí naozaj vážne, čo svedčí o 3 zároveň konajúcich sa konferencii. Predstavenie sa udeje v New Yorku, Bengalure a Londýne presne 14. mája o 17:00 nášho času. O dva dni neskôr budú smartfóny predstavené aj v čínskom Pekingu.

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (OnePlus)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close