ANDROIDSpravodajstvoTECH

Nový Huawei P30 „prepíše pravidlá fotografie“. Huawei plánuje totálne ovládnuť rebríček DxOMark

Čínsky Huawei plánuje opäť zamiešať karty v rebríčeku najlepších smartfónových fotoaparátov DxOMark. Aktuálne mu dominuje smartfón Huawei Mate 20, no táto skutočnosť sa podľa všetkého opäť zmení. Zmenu má nastoliť nová séria smartfónov Huawei P30, ktorá má úplne prepísať pravidlá fotografie v rámci sveta smartfónov.

Už 26. marca v Paríži

Zdroj: Weibo

Novú sériu smartfónov Huawei P30 oficiálne uvidíme už 26. marca v Paríži, kde nám minulý rok predstavila spoločnosť Huawei predchodcu sériu P20. Nie je žiadnou novinkou, že najväčšou dominantou novej série bude opäť fotoaparát, ktorý tak ako každý rok, opäť posunie hranice fotografovania na úplne inú úroveň.

Nová stavba fotoaparátu

Séria Huawei P30 bude vynikať najmä spomínanou štruktúrou a stavbou fotoaparátu. Tá sa medzigeneračne zásadne zmenila. Novinka bude totižto využívať periskopovú štruktúru, ktorá otvára nové možnosti v rámci optického približovania. Podľa spoločnosti Huawei, bude nový P30 ponúkať najpokročilejší a najlepší super-zoom na svete.

„Looking Further and Seeing More“

Zdroj: Weibo

Ďalšia propagačná fráza, ktorá sa vyskytla na čínskej sociálnej sieti Weibo, teda presnejšie na reklamnom plagáte novej série, ktorý sa objavil na profile samotného generálneho riaditeľa pre spotrebiteľský predaj, Yu Chengdonga. Čo si môžeme pod týmto heslom predstavovať? Heslo je celkom jasné a stručné – cieľom spoločnosti je nie len zlepšenie optického priblíženia, ale aj samotného rozlíšenia fotografií.

Zdroj: Weibo

Uvidíme skóre 110 a viac?

Rebríčku DxOMark aktuálne dominujú smartfóny Huawei P20 Pro, Huawei Mate 20 Pro a Samsung Galaxy S10+. Všetky smartfóny sa pýšia so skóre na úrovni 109 bodov. Ak ale Huawei nepoužíva ďalšie nepodložené marketingové ťahy, môžeme očakávať, že novinka od čínskeho giganta opäť nastolí novú éru fotografie v rámci sveta smartfónov a presiahne pomyselnú hranicu 110 bodov v teste DxOMark.

Tip pre vás  Huawei reaguje na sankcie americkej vlády: aj naďalej budeme podporovať našich zákazníkov, nie je dôvod na paniku

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Produktová fotografia)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy
Close
Close