ANDROIDAplikácieSpravodajstvo

Nový Google Chrome vrátane vynoveného dizajnu je na ceste. Príde čo nevidieť!

Google Chrome je aktuálne najrozšírenejším internetovým prehliadačom na svete, o tom niet pochýb. Čoskoro sa jeho používatelia môžu tešiť na viacero vylepšení, vrátane nového dizajnu, ktorý by mal prísť už čoskoro.

Spoločnosť Google v týchto dňoch potvrdila, že nová verzia prehliadača Chrome 69 dostane do vienka nový vzhľad naprieč všetkými platformami. Malo by sa tak stať už 4. septembra, teda zhruba o dva týždne.

Zdroj: vlastný

Okrem dizajnových zmien prehliadač získa aj viacero nových funkcionalít, jednou z tých dôležitejších sú natívna notifikácie v rozhraní systému Windows 10, ktoré po novom nájdeme v Centre Akcií.

Mimochodom, ak patríte medzi nedočkavcov tak aktuálna verzia Chromu 68 ponúka možnosť zmeny dizajnu, avšak „neoficiálnou“ cestou. Ako na to si môžete pozrieť v návode, ktorý sme pre vás pripravili nedávno.

Zdroj: Google via TheVerge, vlastný

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Huawei reaguje na sankcie americkej vlády: aj naďalej budeme podporovať našich zákazníkov, nie je dôvod na paniku
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close