SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Novú sériu smartfónov Huawei P30 uvidíme nakoniec až v marci. Predstavenie by sa malo konať v Paríži

O budúcom vlajkonosičovi rady Huawei P sme už zopárkrát počuli, či už prípadnom dizajne, špecifikáciách, či dátume predstavenia. Dlhšiu dobu sa povrávalo, že nová séria smartfónov Huawei P30 bude predstavená, celkom netradične, na výstave MWC 2019, ktorá sa bude konať neskôr tento mesiac. Podľa najnovších informácií to ale vyzerá tak, že predstavenie nových vlajkonosičov sa bude konať nakoniec o niečo neskôr.

Poľská pobočka sa prekecla

I keď spoločnosť Huawei doposiaľ nezaujala žiadne oficiálne stanovisko, ani nerozposlala pozvánky na predstavenie nových vlajkonosičov triedy Huawei P, môžeme takmer s istotou povedať, že ich predstavenie sa bude nakoniec konať v marci, podobne ako tomu bolo v prípade predchodcov. Rovnakým znakom ako v minulosti, bude miesto predstavenia, ktorým sa opäť stane Paríž.

Silná obchodná pozícia spoločnosti vyplýva okrem iného aj z úspechu predaja vlajkových lodí smartfónov – série P20 a Mate20 v kombinácii s pokračujúcim dopytom po produktoch zo segmentu stredných triedy, okrem iného aj série P smart. Na konci marca tohto roka spoločnosť Huawei predstaví v Paríži najnovšie vlajkové smartfóny zo série P.

S takýmto neočakávaným vyhlásením prišla pobočka Huawei Poland, ktorá verejnosti objasnila, ako to teda s predstavením novej série smartfónov Huawei P30 nakoniec bude.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Huawei)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close