ŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Novinky v GDR2

Na internete sa objavili správy hovoriace o novinkách, ktoré prinesie veľká aktualizácia GDR2. Informácie sú údajne z poľskej pobočky Microsoftu. Vzhľadom na predikciu noviniek v minulosti z tohto zdroja ich pokladáme za dôveryhodné. Aktualizácia bude dostupná pre vývojársku verziu už budúci mesiac 8.10.2014.

 Vytváranie skupín aplikácií

Podľa dostupných informácií aktualizácia GDR2 by mala pokračovať v nastolenom trende GDR1, ktorá umožňuje zoskupovať dlaždice. Aktualizácia GDR2 údajne prinesie možnosť triediť aplikácie do skupín.

Triedenie nastavení

Často kritizované usporiadanie nastavení prejde zmenou. Po novom si budete môcť usporiadať poradie nastavení podľa Vás.

Tak isto  nájdeme správcu súborov už integrovaného do systému (dnes ju nájdeme ako externú aplikáciu).

Zmena messengeru

Microsoft sám avizoval pri aktualizácii GDR1, že dôjde k úprave pôvodnej aplikácie určenej pre správy. Nedočkali sme sa. S veľkou pravdepodobnosťou k tejto zmene príde až teraz, príchodom GDR2.

Ďalšou významnou zmenou je možnosť nastavenia mobilných dát v centre akcií.

Zdroj: wmmania.cz

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  NASA otvára Medzinárodnú vesmírnu stanicu pre komerčné podnikanie. Dostať sa na ňu môže prakticky ktokoľvek
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close