SpravodajstvoXiaomi

Nové Xiaomi Mi TV uvidíme už tento mesiac, potvrdil to samotný CEO Xiaomi

Populárne dostupné televízie od čínskeho Xiaomi sa môžu už čoskoro tešiť na nových súrodencov vo svojich radoch. Potvrdil to samotný generálny riaditeľ a zakladateľ čínskeho Xiaomi, Lei Jun.

Odhalenie opäť na sociálnych sieťach

Informácie o existencii nových televízorov od spoločnosti Xiaomi sa objavili opäť na populárnej sociálnej sieti Weibo, kde sa o nových zariadeniach z Číny dozvedáme stále viac a viac. CEO spoločnosti Xiaomi na svojom profile obdržal od fanúšika otázku, kedy sa dočkáme novej generácie televízorov Xiaomi Mi TV. Odpoveď Lei Jun-a bola jasná ale stručná – nových Xiaomi Mi TV sa dočkáme už tento mesiac. Bohužiaľ, viac informácií poskytnutých nebolo.

Je vysoko pravdepodobné, že nová generácia televízorov Xiaomi Mi TV pôjde v šľapajách svojich predchodcov, či už veľkostne, alebo po technologickej stránke. Najdrahšie a najväčšie modely budú takmer určite vybavené aj overeným systémom umelej inteligencie PatchWall, ktorý prišiel spolu s poslednou generáciou televízorov od Xiaomi. Na viac informácií si ale zrejme počkáme až do samotného predstavenie.

Zdroj. gizchina.com, úvodný obrázok (Produktová fotografia – Xiaomi Mi TV 4S)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close