fbpx
AppleSpravodajstvo

Nové video od známeho Youtubera potvrdzuje finálny vzhľad pripravovaných iPhone telefónov pre rok 2019

Známy Youtuber, Marques Brownlee, sa dostal k  realistickým modelom troch iPhone telefónov, ktoré sú určené pre výrobcov mobilných obalov.

Fanúšikovia „zahryznutého jablka“, bezpochyby netrpezlivo očakávajú predstavenie nových iPhone telefónov pre tento rok. Malo by sa tak stať v  septembri. Doteraz sme mohli byť svedkami viacerých únikov informácií, prevažne však menšieho charakteru.

Najnovšie známy Youtuber, Marques Brownlee, sa dostal k  realistickým modelom troch iPhone telefónov, ktoré sú určené pre výrobcov mobilných obalov. Video, ktoré si pripravil pre odberateľov svojho kanálu, potvrdzuje doterajšie správy týkajúce sa vzhľadov jednotlivých modelov.  Pozrieť si ho môžete nižšie.

Podľa videa, ktoré Marques Brownlee uverejnil, môžeme usudzovať, že dizajn nových iPhone telefónov vychádza zo štandardných línií predošlých zariadení, s výnimkou hlavnej kamery umiestnenej v zadnej stene. Marques vo videu ďalej upozorňuje na to, že Apple nenahradil Lighting výstup USB Type – C výstupom, o ktorom sa dlhšie špekulovalo, že ho v nových iPhone telefónoch nájdeme.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close