Spravodajstvo

Nové Štart menu už čoskoro

Ak ste v programe Insider, tak sa môžete tešiť na to, že v najbližšej dobe by sa malo vo vašom Windowse 10 objaviť nové Štart menu, ktoré ukázal Microsoft pred niekoľkými týždňami. Interné vývojárske buildy už obsahujú nové Štart menu, čo znamená, že momentálne prebieha vnútorné testovanie, po ktorom hneď prídu na radu Insideri. Predpokladá sa, že nové Štart menu by si Insideri mohli vyskúšat už v ďalšej Insider aktualizácií, keďže interné testovanie nemá ďaleko od Insider testovania.

Vnútorné zdroje z Microsoftu tvrdia, že interne sa taktiež už aj testuje nový Tabletový mód, ktorý by mal prísť spolu s novým Štart menu v najbližšej Insider aktualizácii.

Ak ste ešte nevideli, ako má vyzerať nové Štart menu, tak nižšie vám ponúkame obrázky zmien.

startmenu1 startmenu2

Páči sa vám nové Štart menu? Svoj názor môžete vyjadriť v ankete, ktorú Microsoft spustil. Ako vieme, tak Microsoft je veľmi responzívny na svojich uživateľov, takže aj váš názor zaváži.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close