Sponzorovaný obsah

Nové slúchadlá Lenovo QT81 – vylepšená výdrž až neskutočných 60 hodín na jedno nabitie a ešte atraktívnejšia cena

Vylepšenú verziu populárnych cenovo dostupných slúchadiel Lenovo QT81 môžeš v luxusnom výpredaji uchmatnúť za skutočne nízku cenu.

Známy výrobca spotrebnej elektroniky Lenovo prináša na trh ďalšie zaujímavé bezdrôtové slúchadlá. Nejde však o úplnú novinku, ale iba o zásadne vylepšené, dobre známe slúchadlá Lenovo QT81. Vylepšená verzia vychádzajúca z populárneho modelu prináša zásadné vylepšenia z hľadiska výdrže batérie a čiastočné dizajnové zmeny. Výrobca však opäť nechal cenovku na úplnom dnom, pričom momentálne klesla ešte nižšie. Na e-shope Cafago.com totižto nové slúchadlá Lenovo QT81 kúpiš už za skvelých 16,09 eur s bezplatnou Duty Free dopravou bez dodatočných poplatkov ako clo a DPH. 

Vylepšené slúchadlá Lenovo QT81 už za 16,09 eur nájdeš TU

Moderný semi in-ear dizajn

new lenovo qt81 4
Zdroj: Cafago

Podobne ako predošlý model aj vylepšená verzia slúchadiel Lenovo QT81 disponuje overeným semi in-ear dizajnom. Vďaka väčšiemu telu slúchadiel je v ich útrobách vtesnaný väčší a výkonnejší hardvér. Ako prvé treba určite spomenúť to najhlavnejšie – meniče starajúce sa o kvalitu zvuku. V tomto prípade siahol výrobca po kvalitných 13 mm meničom, ktoré nesklamú ani náročnejších zákazníkov. 

new lenovo qt81
Zdroj: Cafago

Zrejme najzásadnejším vylepšením však nie je mierna zmena dizajnu odhaliteľná hneď na prvý pohľad. Vylepšenie totižto zasiahlo najmä vnútorný hardvér slúchadiel, presnejšie čip od spoločnosti Qualcomm. Lenovo siahlo po najnovšom čipe s bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5.0, ktorý zásadne predĺžil životnosť slúchadiel na jedno nabitie. Pri využití tej istej batérie (40 mAh v slúchadlách + 1 200 mAh nabíjací box) totižto slúchadlá najnovšie ponúkajú až 60 hodinovú výdrž! Veľkým bonusom je aj podpora nabíjania smartfónu pomocou štandardného USB Type-C kábla. 

new lenovo qt81 3
Zdroj: Cafago

Zmenou však prešlo aj dotykové intuitívnejšie ovládanie a nový dizajn LED displeja v nabíjacom boxe s priehľadným vrchom. Namiesto predošlého zobrazenia stavu batérie v percentách siahol výrobca po klasických indikátoroch stavu batérie. Nabíjací box tak pôsobí o čosi menej rušivo a „kvalitnejšie“. Samozrejme, nechýba ani dvojica mikrofónov pre čistejšie hovory a certifikácia na úrovni IPX4 umožňujúca športovanie či použitie počas daždivého počasia. 

Vylepšené slúchadlá Lenovo QT81 už za 16,09 eur nájdeš TU

Bezdrôtové slúchadlá Lenovo QT81 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za skvelých 16,09 eur. Nechýba ani bezplatná Duty Free doprava bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Nemusíš sa tak obávať obtiaží ako clo alebo DPH. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close