Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Nové notebooky od HP a Acer s Windows 10 S dostupné od 299 dolárov

Spoločnosti Acer a HP po spustení verzie Windows 10 S oznámili vydanie nových notebookov s touto verziou Windows 10. Acer má na konte nový produkt TravelMate Spin B1 a HP zasa spustilo edíciu ProBook x360 Education Edition. Obidva modely už boli v minulosti dodávané s plnou verziou Windows 10.

TravelMate Spin B1

Toto zariadenie od Acer má 11,6-palcovú dotykovú obrazovku a obsahuje funkcie zaručujúce maximálnu prevádzkovú dobu a pomáhajú tiež znižovať údržbu. Je tu stredný gumový rám absorbujúci šok a tlaku-odolné plátno s vyššou pevnosťou dokáže odolávať čelnému nárazu až do 60 kp. Využíva tiež vode-odolnú klávesnicu, ktorá poskytuje ochranu proti rozliatiu až do 330 ml vody. Systém odkvapového žľabu pod klávesnicou a touchpadom odvádza vodu od vnútorných komponentov von. Notebook má tiež Kensington zámok, takže môže byť zabezpečený k bezdrôtovému vozíku alebo laboratóriu. Výdrž batérie je 13 hodín, takže ak ste študent, môžete sa prakticky bez prerušenia učit dlhé hodiny. Notebook Acer obsahuje procesor Intel Celeron, 4 GB RAM a 64 GB úložného priestoru.

HP ProBook x360 Education Edition

Je to robustný notebook od HP. Jeho cena sa pohybuje okolo 329 dolárov. S novým Windows 10 S ho však zoženiete za už za 299 dolárov, čo nie je úplne presvedčivá ponuka, pretože v prípade, žeby ste chceli prejsť na Windows 10 Pro, museli by ste si doplatiť až 49 dolárov. Zvážte sami. Špecifikácie sú však podobné ako pri modeli od Acer, teda 11-palcový displej, Intel Celeron procesor, 4 GB RAM a až 64 GB pamäte.

Zdroj: microsoft.com

Predstavili sme vám 2 notebooky s Windows 10 S s celkom výhodnou cenou. Ak sa teda obzeráte po cenovo dostupnom zariadení, s ktorým potrebujete zvládať nenáročné úlohy, tieto dva modely sú na to ako stvorené. Dobre však zvážte, či vás Windows 10 S čoskoro neomrzí, inak by to až tak výhodné byť nemuselo.

Zdroj: mspoweruser.com, microsoft.com, acer.com (obrázky)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
acer HP notebooky Windows 10 Windows 10 S Windows zariadenia zariadenia
Close
Close