Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Nové chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Youth sľubujú výdrž batérie 20 dní. Čerešničkou na torte je, že Huami cenu tlačí opäť nižšie

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci s Huami Amazfit spúšťa predaj novej generácie chytrých hodiniek Amazfit Youth Edition, ktoré sľubujú extrémne dlhú výdrž batérie. Stáť by mali 499 Yuanov, teda po prepočte okolo 65€. Upozrˇbuje na to portál MyDrivers.com.

Nové Huami Amazfit Youth

Hodinky Huami Amazfit Youth vychádzajú z dizajnových kriviek svojich predchodcov. Disponujú 1,3“ AMOLED displejom s rozlíšením 360 x 360 bodov, ktorý je pokrytým krycím sklíčkom Corning Gorilla Glass 3. generácie. Huami ďalej píše, že displej hodiniek je pokrytý špeciálnou vrstvou, vďaka ktorej sú odolnejšie voči poškrabaniu a zachytávaniu odtlačkov.

Amazfit Youth
Zdroj: Produktová fotografia

Z pohľadu podpory rôznych funkcionalít a vlastností, budúci majitelia týchto hodiniek sa môžu tešiť napríklad možnosť kontinuálneho merania tepovej frekvenciu v priebehu celého dňa, náhľadov do štatistík zmien tepu v priebehu rôznych aktivít s možnosťou upozornení pri „výkyvoch“. Samozrejmosťou je aj podpora viacerých športových módov, napríklad beh, chôdza, cvičenie, a ďalšie. Dokonca nechýba ani jazda na koni. Nechýbajú ani „klasické“ funkcie, ako je napríklad monitorovanie spánku, vrátane analýzy kvality, pripomienky a podobne.

Amazfit Youth sportove aktivity
Zdroj: Produktová fotografia

Ďalšou zaujímavou funkciou je podpora Alipay offline (u nás aktuálne nedostupná), ktorá umožňuje používateľom platiť za produkty a služby nezávisle od telefónu. Samozrejmosťou sú funkcie ako ovládanie hudby, fotoaparátu, hovorov a podobne. Používatelia tiež budú mať možnosť prispôsobenia rozhrania hodiniek, tak ako sú na to zvyknutí pri iných Amazfit hodinkách z vyššej cenovej kategórie.

Amazfit Youth prisposobenie pozadia
Zdroj: Produktová fotografia

Hodinky ďalej disponujú napríklad technológiou GPS + GLONASS, vďaka tomu možno zaznamenať pohybovú stopu bez toho, aby boli hodinky fyzicky pripojené k smartfónu. Vráťme sa však  k úvodu článku, jedným z hlavných ťahúňov hodiniek je batéria, ktorá vydrží pracovať 20 dní, resp. 40 hodín aktívneho sledovania polohy pomocou GPS.

Amazfit Youth vydrz baterie
Zdroj: Produktová fotografia

Zdroj: MyDrivers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Amazfit chytré hodinky Huami Huami Amazfit Youth Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close