SpravodajstvoXiaomi

Nové chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Youth sľubujú výdrž batérie 20 dní. Čerešničkou na torte je, že Huami cenu tlačí opäť nižšie

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci s Huami Amazfit spúšťa predaj novej generácie chytrých hodiniek Amazfit Youth Edition, ktoré sľubujú extrémne dlhú výdrž batérie. Stáť by mali 499 Yuanov, teda po prepočte okolo 65€. Upozrˇbuje na to portál MyDrivers.com.

Nové Huami Amazfit Youth

Hodinky Huami Amazfit Youth vychádzajú z dizajnových kriviek svojich predchodcov. Disponujú 1,3“ AMOLED displejom s rozlíšením 360 x 360 bodov, ktorý je pokrytým krycím sklíčkom Corning Gorilla Glass 3. generácie. Huami ďalej píše, že displej hodiniek je pokrytý špeciálnou vrstvou, vďaka ktorej sú odolnejšie voči poškrabaniu a zachytávaniu odtlačkov.

Amazfit Youth
Zdroj: Produktová fotografia

Z pohľadu podpory rôznych funkcionalít a vlastností, budúci majitelia týchto hodiniek sa môžu tešiť napríklad možnosť kontinuálneho merania tepovej frekvenciu v priebehu celého dňa, náhľadov do štatistík zmien tepu v priebehu rôznych aktivít s možnosťou upozornení pri „výkyvoch“. Samozrejmosťou je aj podpora viacerých športových módov, napríklad beh, chôdza, cvičenie, a ďalšie. Dokonca nechýba ani jazda na koni. Nechýbajú ani „klasické“ funkcie, ako je napríklad monitorovanie spánku, vrátane analýzy kvality, pripomienky a podobne.

Amazfit Youth sportove aktivity
Zdroj: Produktová fotografia

Ďalšou zaujímavou funkciou je podpora Alipay offline (u nás aktuálne nedostupná), ktorá umožňuje používateľom platiť za produkty a služby nezávisle od telefónu. Samozrejmosťou sú funkcie ako ovládanie hudby, fotoaparátu, hovorov a podobne. Používatelia tiež budú mať možnosť prispôsobenia rozhrania hodiniek, tak ako sú na to zvyknutí pri iných Amazfit hodinkách z vyššej cenovej kategórie.

Amazfit Youth prisposobenie pozadia
Zdroj: Produktová fotografia

Hodinky ďalej disponujú napríklad technológiou GPS + GLONASS, vďaka tomu možno zaznamenať pohybovú stopu bez toho, aby boli hodinky fyzicky pripojené k smartfónu. Vráťme sa však  k úvodu článku, jedným z hlavných ťahúňov hodiniek je batéria, ktorá vydrží pracovať 20 dní, resp. 40 hodín aktívneho sledovania polohy pomocou GPS.

Amazfit Youth vydrz baterie
Zdroj: Produktová fotografia

Zdroj: MyDrivers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close