Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Pro s výdržou až 26 hodín sú konečne dostupné aj pre Slovákov!

Úplná novinka ponúka oproti klasickému modelu viac ako 2-násobnú výdrž batérie

Len pred pár týždňami sme vám prostredníctvom recenzie predstavili jedny z najdostupnejších bezdrôtových slúchadiel – Xiaomi Haylou GT1, ktoré sa stali doslova trhákom. Slúchadlá sú v ich cenovej kategórii naozajstným kráľom pomeru cena/výkon, no len po pár týždňoch prichádza e-shop Cafago.com s ďalšou exkluzívnou akciou, ktorú si rozhodne nemôžeš nechať ujsť. 

Xiaomi Haylou GT1 Pro s 2-násobnou výdržou batérie nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Haylou GT1 Pro

Model Pro si od svojho „obyčajného“ súrodenca prepožičal väčšinu funkcií, ako aj technických riešení, ktoré sme v našom teste niekoľkokrát vyzdvihli. Či sa už jedná o kvalitu spracovania, alebo o dobré ovládanie pomocou dotykov, alebo aj skutočne nadpriemerná kvalita zvuku, o ktorú sa starajú 7,2 mm meniče s vysokou citlivosťou. Model Pro je taktiež vybavený aj špičkovým bezdrôtovým rozhraním Bluetooth 5.0, ktoré šetrí batériu, no zároveň umožňuje bezproblémové prehrávanie hudby aj na väčšie vzdialenosti. 

Recenzia Xiaomi Haylou GT1_1
Recenzia Xiaomi Haylou GT1

Všetky doteraz spomenuté špecifikácie však zdieľajú oba modely, tak čím sa model Pro tak odlišuje? Popravde, veľké rozdiely medzi modelmi hľadať nemusíte, keďže je až jeden, no za to naozaj podstatný, ktorý pri výbere dobrých slúchadiel hrá veľkú úlohu. Na mysli máme výdrž batérie, ktorá je pri modeli Pro naozaj excelentná. Samotné slúchadlá disponujú zabudovanými 43 mAh batériami, ktoré sa dajú dobíjať pomocou boxu s kapacitou 310 mAh. Model Pro je však vybavený nabíjacím boxom s kapacitou až 800 mAh, čo zaručuje maximálnu dobu prehrávania až 26 hodín!! 

xiaomi haylou gt1 pro ledky_opt
Zdroj: Cafago

Väčšina z vás by iste očakávala, že za model Pro s väčšou batériou si bude musieť priplatiť nemalú sumu peňazí. To by však nebolo Xiaomi, ktoré by nenastavilo šialene nízke cenovky, pričom ich samotní predajcovia neustále znižujú na naozaj fantasticky nízke hodnoty. Model Xiaomi Haylou GT1 Pro totižto aktuálne kúpiš na e-shope Cafago.com už za 20,94 eur s dopravou zdarma. Len pre porovnanie, za bežný model zaplatíš zhruba identickú sumu. 

Xiaomi Haylou GT1 Pro s 2-násobnou výdržou batérie nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close