SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Nové bezdrôtové slúchadlá Haylou GT1 XR sú tu – neodolateľná cena a ešte lepšia výdrž batérie

Pokukávaš po nových dostupných bezdrôtových slúchadlách? Aktuálne naozaj nemáš nad čím rozmýšľať

Spoločnosť Haylou, patriaca pod krídla čínskeho Xiaomi, prichádza na trh s ďalšími bezdrôtovými slúchadlami, ktoré doslova ničia konkurenciu! Nový vylepšený model Haylou GT1 XR prichádza oproti normálnemu modelu GT1 hneď s viacerými vylepšeniami, ktoré z nich robia jasnú voľbu.

Slúchadlá Haylou GT1 XR nájdeš na e-shope Cafago.com už za 25,33 eur

Dizajnová klasika

Xiaomi-Haylou-GT1-uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Slúchadlá Haylou GT1 XR idú opäť jasnou dizajnovou cestou, ktorú spoločnosť Haylou vo väčšine modelov. GT1 XR tak prichádza s osvedčeným moderným a jemným dizajnom, ktorý si zamilujú nie len každodenní používatelia, ale aj športovejšie ladení ľudia. Samozrejme, nechýba odolnosť na úrovni certifikátu IPX5 (prehánka, či nadmerné potenie nie je žiadny problém).

Najnovší čip od Qualcommu

Veľká zmena prichádza najmä v útrobách slúchadiel, ktoré sú oproti normálnemu modelu GT1 vybavené modernejším a lepším čipom Qualcomm QC3020. Ten je v spolupráci s veľkými 7,2 mm meničmi a kodekmi aptX a AAC jednoducho vynikajúci, čo ocenia najmä nekompromisní milovníci výborného audia. 

haylou gt1 xr 2
Zdroj: Cafago

Ešte väčšia batéria

Veľké zmeny nastali aj v nabíjacom boxe slúchadiel. Výrobca sa v tomto prípade rozhodol natlačiť do nabíjacieho boxu až neuveriteľných 800 mAh, vďaka čomu narástla celková výdrž slúchadiel na neuveriteľných 36 hodín aktívneho používania. Vďaka modernejšiemu čipu však narástla nie len výdrž vďaka batérii v boxe, ale aj výdrž samotných slúchadiel, ktoré na jedno nabitie tentokrát vydržia až 5 hodín!

Menšie vylepšenie pre hráčov

Počet hráčov na smartfónoch raketovo rastie a tentokrát myslela spoločnosť Haylou aj na nich. Vďaka viacerým vylepšeniam v rámci pripojenia Bluetooth 5.0 je model Haylou GT1 XR schopnejší rýchlejšie prenášať audio zo smartfónu, čím dochádza k minimálnemu oneskoreniu, čo sa pri hraní hier na smartfóne bude jednoznačne hodiť. 

haylou gt1 xr
Zdroj: Cafago

Úplne nové bezdrôtové slúchadlá Haylou GT1 XR nájdete na e-shope Cafago.com za naozaj skvelých 25,33 eur s bezplatnou dopravou až ku vašim dverám a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Akciu na slúchadlá Haylou GT1 XR nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close