Pracovné ponuky
SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Nové akčné kamery GoPro HERO 8 Black a GoPro MAX opäť posúvajú level natáčania na úplne inú úroveň

Svetový výrobca akčných kamier opäť prináša dávku nových technológií

Jeden z najlepších výrobcov akčných kamier na svete, spoločnosť GoPro, predstavila dva nové modely patriace do najnovšej generácie akčných kamier tejto značky. Nové modely GoPro MAX a GoPro HERO8 Black určite oslovia každého nadšenca akčných športov a dokonalých záberov za akýchkoľvek podmienok.

Nová kamera GoPro HERO8 Black

Nová generácia prichádza hneď s viacerými zmenami, či už z hľadiska technológií, alebo funkčnosti. Za prvé treba spomenúť, že GoPro tentokrát prichádza iba s jedným, vrcholným modelom akčnej kamery GoPro HERO8 vo verzii BLACK. Tá, podobne ako jej predchodcovia, ponúka tie najlepšie vychytávky. Noviniek je v tomto prípade hneď niekoľko. Jednou z nich je zabudovaný držiak, takže už môžete konečne zabudnúť na klasický plastový obal (kryt), ktorý slúžil na prichytenie kamery. Spomenúť ale určite treba aj nový stabilizačný systém HyperSmooth 2.0, ako aj vylepšený režim TimeWarp 2.0, ktorý funguje ako pokročilý časozber. Veľkou novinkou novej generácie aj aj možnosť pridania viacerých modulov – napr. ako modul pre externý mikrofón, modul pre prídavný displej, ako aj modul s LEDkami, ktoré slúžia na osvetľovanie prostredia. Všetky podstatné informácie nájdete aj v prezentačnom videu. Jediný údaj, ktorý sa vo videu neuvádza, je cenovka, ktorá je pre naše končiny nastavená na 429,99 eur.

Sférické video na úplne inej úrovni – nová kamera GoPro MAX

Minulá generácia 360-stupňovej kamery od GoPro patrila medzi svetovú špičku, no nová GoPro MAX sa určite zaradí na úplný vrchol a to hneď z viacerých dôvodov. Prvou zásadnou novinkou je zabudovaný dotykový displej, ktorý sa pri natáčaní videí určite hodí. Skvelou výhodou novej generácie je však aj zabudovaný držiak, viacero zabudovaných mikrofónov, ktoré snímajú zvuk zo všetkých smerov, ale aj viaceré pokročilé funkcie ako stabilizácia Max HyperSmooth, či Max TimeWarp. Spomenúť treba aj o niečo lepšiu odolnosť a vodotesnosť až do 5 metrov. Podobne ako pri kamere GoPro HERO8 Black, všetky ďalšie informácie o kamere GoPro MAX nájdete vo videu nižšie. Cenovka tejto kamery bola v našich končinách nastavená na 529,99 eur.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close