SpravodajstvoXiaomi

Nová vlajková séria Xiaomi Mi 11 bude oficiálne predstavená už o pár dní

Noví vlajkonosiči budú predstavení už 28. decembra 2020, informoval priamo Lei Jun na svojich sociálnych sieťach

Predstavenie novej vlajkovej série Mi 11 od spoločnosti Xiaomi je už na spadnutie. I keď sa o blížiacom sa predstavení povráva už niekoľko týždňov, finálne rozhodnutie padlo na dátum 28. decembra 2020. O prelomových smartfónoch a začiatku novej dekády pre značku Xiaomi informoval priamo generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti, Lei Jun, na svojom profile na sociálnej sieti Weibo.

Séria má nadviazať na high-end vlnu predchodcov

Generálny riaditeľ vo svojom statuse taktiež potvrdil, že plánom spoločnosti do budúcna je zameriavať sa aj na najvýkonnejšie zariadenia s najmodernejšími technológiami a to aj napriek ich prípadnej vysokej cene. Akýmsi štartovacím bodom bola práve aktuálna séria Mi 10, ktorá prišla so zásadne vyššími cenami, ako predchodcovia. Podľa riaditeľa spoločnosti to však neovplyvnilo predaje vlajkovej série, keďže si ku nej fanúšikovia a ostatní zákazníci našli cestu aj napriek vysokej cene.

„V roku 2021 budeme aj naďalej tvrdo pracovať na špičkových produktoch a väčšine fanúšikov prinesieme najpokročilejší a najkvalitnejší zážitok zo smartfónu, “ píše Lei Jun vo svojom nedávnom statuse.

Už dnes vieme, že smartfóny zo série Mi 11 budú poháňané procesorom Snapdragon 888 od Qualcommu, ktorý pozostáva z najpokročilejšieho jadra X1 super core, z doposiaľ najvýkonnejšieho grafického čipu, najvýkonnejšej umelej inteligencie, pričom ponúka modernú konektivitu na úrovni 5G. Práve procesor je kľúčovým hráčom pri pohľade na finálnu cenu zariadenia, ktorá bude opäť atakovať hranicu vlajkových lodí od konkurenčných výrobcov.

xiaomi mi 11 predstavenie
Zdroj: Weibo – Lei Jun

Séria Xiaomi Mi 11 bude oficiálne predstavená už 28. decembra o 19:30 čínskeho času. Po oficiálnom predstavení vás určite budeme informovať o všetkých novinkách z tejto série, ktoré by ste rozhodne nemali prehliadnuť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close