Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Nová verzia hry Worms, ktorú mnohí z nás hrávali ešte ako deti, by mohla byť predstavená ešte v tomto roku

Herné štúdio Team17 stojacie za populárnou hrou Worms, chystá predstaviť novú verziu tejto hry, ktorá bude prezlečená do moderného šatu roku 2020.

Worms je legendárna taktická hra, ktorá bola vytvorená ešte v roku 1995 pod záštitou spoločnosti Team17. V rámci nej ste ovládali červíky, ktoré medzi sebou bojovali rôznymi zbraňami. Niektoré z nich boli viac reálnymi a iné zas menej. Určite si mnohí z nás spomenú na raketové nálety, vybuchujúce „banániky“, míny a podobne. Išlo totiž o hru, ktorá patrila medzi veľmi populárne, a to aj v našich končinách.

Haaallelujah!

Na účte spoločnosti na sociálnej sieti Twitter sa objavil status, v ktorom spoločnosť naznačuje predstavenie novej verzie hry, a to v priebehu tohto roka. Konkrétne píše:

„Priprav sa na Worms, akoby si ich nikdy predtým nehral. V roku 2020 sa niečo stane – viac informácií už čoskoro. “

V rámci uverejneného statusu zároveň môžete vidieť krátke video, ktoré však bohužiaľ nezachytáva zábery z novej verzie hry, ale z pôvodnej, ktorá bola predstavená ešte v 90. rokoch.

V rámci ďalších statusov uvedených spoločnosťou môžeme vidieť zábery z rôznych verzií Wormsov, avšak ani jeden nie je z možnej pripravovanej novej verzie.

Môžeme však predpokladať, že vývojári pracujú na novej verzii hry, ktorá by mohla byť predstavená ešte v priebehu tohto roka. Posledná verzia hry Worms, Worms W.M.D, bola predstavená ešte v roku 2016. Uvítali by ste skôr  klasiku v podobe 2D rozhrania alebo v 3D? My sa priznáme, že preferujeme 2D verziu hry, na ktorej sme vyrastali.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close