Spravodajstvo

Nová verzia HoloLens príde najskôr v roku 2019

Minulý marec Microsoft začal oficiálne s distribúciou inteligentných okuliarov HoloLens, ktorých cenovka sa pohybuje v závislosti od regiónu od 3,000€ až po 5,000€. Microsoft nimi v podstate zasýtil potrebu developerov či tých najväčších nadšencov, ale čo sa týka konzumnej spoločnosti tak tá ostala nepodchytená.

Hoci už v minulosti sa objavili informácie ohľadne lacnejšej verzie okuliarov, tak stále nebol známy žiaden dátum ich dostupnosti a ani informácie týkajúce sa novej verzie okuliarov. Podľa najnovšie reportu z portálu Thurrot.com, ďalšia verzia  okuliarov by mohla najskôr prísť až v roku 2019.

Čo sa týka však bližších špecifikácií tak tie sú nateraz neznáme. Malo by sa však klasicky jednať  o výkonnostne lepšie zariadenie a mali byť zakompivané aj nové dizajnové prvky by, ako sme boli pritom svedkami pri Surface zariadeniach.

Aká cena by vás prinútila rozmýšľať nad kúpou inteligentných okuliarov?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close