Pracovné ponuky
ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYApple

Privítajme novú aplikáciu Messenger od Facebooku, ktorá stavila na jednoduchosť. Ako sa vám páči?

Spoločnosť Facebook počas včerajšieho dňa oznámila, že začala s oficiálnym uvoľňovaním novej verzie (v4) aplikácie Messenger pre Android a iOS zariadenia. Nový update aplikácie podľa slov Facebooku stavia vizuál ako aj funkcionality na jednoduchosti.

The New Messenger

Say ? to the new Messenger. Starting today, we're rolling out a new, simplified design to make it easier to connect with the people you care about most.Learn more: https://messengernews.fb.com/2018/10/23/say-hello-to-the-new-messenger-introducing-messenger-4/#simplyMessenger

Uverejnil používateľ Messenger Utorok 23. október 2018

Nová verzia aplikácie Messenger prináša viacero zmien

Nový Messenger po novom má len 3 okná namiesto 9. Konkrétne okno s chatom, ľuďmi a discover okno, teda okno v ktorom budete môcť objavovať nové veci. Spoločnosť sa pre takto radikálnu zmenu rozhodla na základe prieskumu, z ktorého jej vyšlo, že používatelia chcú jednoduchosť.

Novy Facebook Messenger
Zdroj: Facebook

Okrem nových okien Facebook oznámil aj ďalšie funkcie, tými najvýznamnejšími sú možnosti prispôsobenia jednotlivých chatových okien, okien hovorov a podobne ku ktorým budete môcť priradiť rôzne farby vyjadrujúce vašu aktuálnu náladu.

Novy Facebook Messenger_2
Zdroj: Facebook

Nová verzia aplikácia by mala byť uvoľňovaná postupne čo znamená, že dostupná v globálnom meradle pre širokú verejnosť bude v priebehu niekoľkých dní až týždňov.


‎Messenger
‎Messenger
Developer: Facebook, Inc.
Price: Free

Zdroj: Facebook, uvodný obrázok: vlastný

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close