ANDROIDAplikácieApple

Privítajme novú aplikáciu Messenger od Facebooku, ktorá stavila na jednoduchosť. Ako sa vám páči?

Spoločnosť Facebook počas včerajšieho dňa oznámila, že začala s oficiálnym uvoľňovaním novej verzie (v4) aplikácie Messenger pre Android a iOS zariadenia. Nový update aplikácie podľa slov Facebooku stavia vizuál ako aj funkcionality na jednoduchosti.

The New Messenger

Say ? to the new Messenger. Starting today, we're rolling out a new, simplified design to make it easier to connect with the people you care about most.Learn more: https://messengernews.fb.com/2018/10/23/say-hello-to-the-new-messenger-introducing-messenger-4/#simplyMessenger

Uverejnil používateľ Messenger Utorok 23. október 2018

Nová verzia aplikácie Messenger prináša viacero zmien

Nový Messenger po novom má len 3 okná namiesto 9. Konkrétne okno s chatom, ľuďmi a discover okno, teda okno v ktorom budete môcť objavovať nové veci. Spoločnosť sa pre takto radikálnu zmenu rozhodla na základe prieskumu, z ktorého jej vyšlo, že používatelia chcú jednoduchosť.

Zdroj: Facebook

Okrem nových okien Facebook oznámil aj ďalšie funkcie, tými najvýznamnejšími sú možnosti prispôsobenia jednotlivých chatových okien, okien hovorov a podobne ku ktorým budete môcť priradiť rôzne farby vyjadrujúce vašu aktuálnu náladu.

Zdroj: Facebook

Nová verzia aplikácia by mala byť uvoľňovaná postupne čo znamená, že dostupná v globálnom meradle pre širokú verejnosť bude v priebehu niekoľkých dní až týždňov.

Messenger
Messenger
Developer: Facebook
Price: Free

Messenger
Messenger
Developer: Facebook, Inc.
Price: Free

Zdroj: Facebook, uvodný obrázok: vlastný

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close