APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Nová internetová „zoznamka“ Facebook Dating je oficiálne dostupnou aj v Európe

Sociálna sieť Facebook spúšťa v európskom priestore ďalšiu internetovú "zoznamku" s názvom Facebook Dating

Facebook ešte pred viac ako rokom predstavil novú funkciu / službu Facebook Dating, ktorá bola pôvodne spustená vo viacerých štátoch USA, ako aj v iných krajinách v Severnej a Južnej Amerike. Do Európy sa mala nová funkcia dostať ešte začiatkom tohto roka, no vývojári spoločnosti Facebook zrejme narazili na problémy, ktoré posunuli sprístupnenie funkcie o niekoľko mesiacov. Počas včerajška však spoločnosť Facebook oznámila oficiálny „príchod“ novej služby Facebook Dating do 32 krajín v Európe. Na zozname nájdeme aj Českú republiku, ako aj Slovensko.

Facebook Dating oficiálne aj v Európe

Nová internetová zoznamka od spoločnosti Facebook je už dnes dostupná priamo v mobilnej aplikácii sociálnej siete Facebook. Funkcia umožňuje prepojenie s ďalšou platformou spoločnosti Facebook, sociálnou sieťou Instagram, pričom po vyhľadaní „partnera“ umožňuje služba Dating vykonávať aj videohovory cez aplikáciu Messenger.

Facebook funkcia randenia priatelia
Zdroj: Facebook

Viacerých možno zaujme funkcia Secret Crush, ktorú sme spomínali ešte pred rokom v našom krátkom prehľade pripravovanej zoznamky od Facebooku. Táto funkcia umožňuje tajne označiť vašich sledovateľov z Instagramu či priateľov z Facebooku označiť za tajnú „lásku“. V prípade, že sa ku podobnému kroku uchýli aj používateľom vybratá osoba, dôjde ku „spojeniu“, podobne, ako v aplikácii Tinder.

Kde službu Facebook „Zoznamka“ nájdem?

Služba Facebook Dating (v slovenčine „Zoznamka“) je už v týchto momentoch dostupná priamo v mobilnej aplikácii Facebook. Pre nastavenie profilu vo vašej „Zoznamke“, stačí otvoriť „Ponuku“ v pravom hornom rohu aplikácie a následne v ponuke nižšie nájsť práve ikonu novej služby s názvom „Zoznamka“. Služba je dostupná v týchto európskych krajinách: Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Chorvátsko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Litva, Luxembursko, Lotyšsko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Slovinsko, Slovensko, Island, Lichtenštajnsko, Nórsko, Španielsko, Švajčiarsko a Spojené kráľovstvo.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close