Apple

Nová generácia iPadov Pro bude predstavená už 30. októbra v New Yorku. Pošuškáva sa aj o nových MacBookoch

Je to oficiálne! Spoločnosť Apple naplánovala ďalšiu konferenciu na tento kalendárny rok. Konferencia s heslom „There’s more in the making“ je naplánovaná na 30. októbra o 16 hodine nášho času. Konať by sa mala v priestoroch Brooklynskej hudobnej akadémie v New Yorku. Spoločnosť Apple svoje „prekvapenie“ nijako bližšie nešpecifikovala, no podľa všetkého budú svetu predstavené ďalšie prírastky do rodiny iPadov a Macov.

iPad Pro 2018 a nové MacBooky

Začnime najprv produktom, ktorý bude predstavený takmer na 100 percent. Práve tým je nová generácia iPadov Pro 2018, ktoré sme už spomínali aj v našom staršom článku. Nová generácia by mala posunúť iPad Pro ešte vyššie, hlavne čo sa technologickej a dizajnovej stránky týka – bezrámčekový displej, USB Type-C port ako aj pripojenie externých displejov. Všetky tieto aspekty umožňujú ešte lepšiu produktivitu, ktorá je zrejme najväčším lákadlom tohto zariadenia.

Ďalej sa šepká aj o novom 12-palcovom MacBooku, ktorý by mal prísť s viacerými vylepšeniami z tohtoročného MacBooku Pro 2018. Taktiež sa pošuškáva aj o novom MacBooku Air 2018, ktorého budúcnosť je naozaj otázna. Na novú generáciu MacBookov Air sa čaká už viac ako rok a pol a je dosť otázne, či má spoločnosť Apple ešte stále záujem o vývoj tejto najlacnejšej laptopovej rady.

Prvé náznaky nového Mac Pro

Spoločnosť Apple plánuje v roku 2019 predstaviť aj novú generáciu najvýkonnejších zariadení Mac Pro. Tie by si refresh určite zaslúžili, no tak skoro to zrejme nebude. Povráva sa ale, že spoločnosť Apple nám aspoň čiastočne predstaví nový Mac Pro, aby nás „nažhavila“ na novú generáciu najvýkonnejších počítačov od tejto spoločnosti, ktoré budú predstavené zrejme na jar 2019.

Tip pre vás  iOS 13 poskytne funkciu, ktorú mú bude závidieť mnoho používateľov Androidu

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (Techradar)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close