SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Xiaomi pracuje na novom hernom smartfóne Black Shark pre rok 2019

Čínsky technologický gigant, spoločnosť Xiaomi, ktorá si za posledné roky vybudovala silný brand v rámci technologickej komunity plánuje aj v tomto roku predstaviť nový herný smartfón z produktovej línie Black Shark. Nejedná sa o žiadne prekvapivý krok spoločnosti, predaje smartfónov z kategórie Black Shark sa totiž náramne darilo.

CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, na sociálnej sieti Weibo zverejnil status, v ktorom píše:

„Aké sú očakávania a návrhy pre BlachShark? Môžem ich povedať Blach Shark tímu!“

Neskôr CEO dcérskej spoločnosti, Black Shark Technology Co., Ltd. odpovedal na správy Lei Jun na sociálnej sieti Weibo slovami:

„Je to príliš skoro! Je to len 9 mesiacov od oficiálneho spustenia predaja herného smartfónu Black Shark!… 2019 je novou cestou pre Black Shark tím.“

Z konverzácie možno jasne vyčítať, že Black Shark tím niečo „kuchtí“ pre svojich fanúšikov. Očakáva sa, že by novú generáciu herného smartfónu mohli priniesť na prelome marca a apríla ako tomu bolo v minulom roku s ich prvým modelom.

S vysokou pravdepodobnosťou možno očakávať hardwarový update v podobe novej generácie procesorov Qualcomm – Snapdragon 855 v kombinácii s 10GB RAM. V každom prípade sa to už čoskoro dozvieme či sa tak stane.

Zdroj: Gizchina.com

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close