Pracovné ponuky
ANDROIDSpravodajstvo

Nová aplikácia služby Skype je dostupná pre vybraných používateľov

Začiatkom minulého týždňa sme vám priniesli informácie ohľadne novej aplikácie Skype, ktorú spoločnosť pomaly, ale isto premieňa v sociálnu sieť v štýle Snapchat.

Zmeny prišli napríklad v podobe nových možností prispôsobenia chatovacích okien, indikátorov písania, prišli aj živšie farby a ďalšie novinky.

Spoločnosť zároveň prišla s informáciami, že aplikácia bude zatiaľ dostupná pre operačné systémy Android a iOS, pričom ich vlastná platforma Windows 10 Mobile sa aktualizácie dočká neskôr.

Používatelia sa tak môžu tešiť na zbrusu nový dizajn a nové funkcie, ktoré sú už niekoľko dní dostupné, avšak zatiaľ len pre používateľov Android zariadení. Čo sa týka ostatných platforiem tak dátum dostupnosti pre ne nie je zatiaľ známy.  Stiahnuť ju môžete cez odkaz nižšie.

Skype - free IM & video calls
Skype - free IM & video calls
Developer: Skype
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný orbázok (Skype)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android Nová aplikácia skype

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close