Spravodajstvo

Modely z radu Lumia 950 dostali aktualizáciu firmwaru

Microsoft práve pustil do obehu update pre windows telefóny Lumia 950 a Lumia 950XL. Za zmienku hlavne stojí zvýšená stabilita a rýchlosť viacerých malých aktualizácií spočívajúcích v optimalizácii.

Okrem toho stojí za zmienku vylepšenie spolahlivosti GPS funkcií a zvýšenie kvality zvuku pri telefonovaní. Aktualizácia by mala byť dostupná pod značkou 01078.00038.16025.39020, použivatelia spomenutých telefónov by si teda mali pozrieť dostupnosť tejto verzie pre ich vlastné dobro, keďže aktualizácie smerované na stabilitu a výkon sú určite nevyhnutné.

Majitelia starších Lumii si musia počkať

Hlavným dôvodom, prečo si majitelia starších lumii musia počkať je hlavne dôvod, že najprv musia dostať aktualizáciu na windows 10, na ktorú sa tento update vzťahuje.

Aj keď ceny nových lumii z radu 950 klesli od ich vydania takmer o tretinu, určite sa majiteľom starších modelov oplatí počkať, keďže ide o veľmi kvalitné telefóny, ktoré taktiež dostanú Windows 10 a všetky aktualizácie patriace k nemu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close