Spravodajstvo

Notebooky postavené na platforme od Intelu majú vo Windows 10 nižšiu výdrž batérie

Internetový server pcworld.com priniesol informáciu, podľa ktorej operačný systém Windows 10, obsahuje chybu, spôsobujúcu nižšiu výdrž na notebookoch postavených na platforme od Intelu. Podľa dostupných informácií sa chyba nachádza v ovládačoch, a zníženie výdrže by malo byť nižšie, ako 10%.

Nie je presne známe, o akú chybu sa konkrétne jedná, a ani kedy sa prejavuje, no podľa dostupných informácií, Intel už na oprave pracuje. Dá sa preto očakávať, že oprava formou automatickej aktualizácie bude dostupná v krátkom čase.

8d1a4df1554b4081bd05ec4a4250d806

Len na pripomenutie, Windows 10 bude dostupný ako aktualizácia ZDARMA už túto stredu 29.7.2015, a to pre všetkých používateľov s legálnym systémom Windows 7 a 8.1.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close