Spravodajstvo

Nokia vyvracia fámy o pripravovanom zariadení s Androidom

Na internete sa v posledných dňoch objavilo viacero informácií týkajúcich sa nového zariadenia od Nokie s operačným systémom Android, o ktorých sme vás informovali aj my,  avšak bohužiaľ neboli založené na pravde. Nokia dnes vydala oficiálne stanovisko prostredníctvom ich webstránky, ktoré znie: „Tieto správy sú nepravdivé a zahŕňajú vyjadrenia nesprávne priradené predstaviteľovi Nokia Networks,…“.

Stanovisko Nokie

Avšak na druhej strane Nokia stále má priestor ako sa vrátiť na trh s mobilnými zariadeniami. Podľa podmienok zmluvy o odkúpení mobilnej divízie Nokie, hoci Microsoft môže vyrábať „hlúpe“ telefóny pod značkou Nokie ešte 9 rokov, ale čo sa týka smartfónov, tak situácia je úplne iná. Totiž Microsoft môže používať značku v ich prípade len do 25 novembra tohto roka.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close