ANDROIDSpravodajstvo

Nokia: „niečo prichádza!“

Nokia na svojom Twitter účte včera publikovala status (viď nižšie), na ktorom vidieť monitor frekvencie s textom „Somethig’s coming“. Ak sa však pýtate, na čo sa môžeme tešíť, tak to je nateraz zahalené pod rúškom tajomstva. Ale na druhej strane s veľkou pravdepodobnosťou sa môže jednať o už viac spomínane nové Android zariadenie, ktoré by malo byť podľa fámou predstavené ešte v rámci tohto kalendárneho roka.

Tomu, že by sme sa mohli dočkať nového smartfónu od tohto legendárneho výrobcu nasvedčuje aj najnovší status na Facebooku, v ktorom je vidno mladú ženu držiacu smartfón, ktorý sa dizajnovo podobá na zariadenie Nokia N1.


Nuž neostáva nám nič iné ako naďalej čakať na to čo si pre nás spoločnosť HMD pripravila, ale pevne veríme že tu bude veľký comeback na pole chytrých zariadení.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close