Spravodajstvo

FOTOGRAFIE | Pozrite si ďalšie fotografie zrušenej vlajkovej lode Lumii 1030

Spomínate si ešte na mobilný telefón pod kódovým označením McLaren? Jednalo sa o vlajkovú loď, ktorá mala nahradiť fotomobil Nokia Lumia 1020 s 41-magepixelovým fotoaparátom, ale nikdy sa nedostala na  svetlo sveta. Mclaren, alebo neskôr už viac známa ako Lumia 1030 mala prísť s 50-megapixelovým fotoaparátom, s technológiou 3D Touch, Full HD displejom a procesorom Qualcomm Snapdragon 800, tým istým ako nájdete v Lumii 930 či 1520.

Dnes sa na internetovom portáli WFun.com objavili fotografie tohto zrušeného zariadenia, ktoré svojho času (v roku 2014) spravilo veľký rozruch na poli fotomobilov. Nižšie vám prinášame sériu fotografíí tohto zariadenia, ktoré by si určite aj dne medzi nami našlo dostatok fanúšikov.

Mclaren, resp. Nokia Lumia 1030 – uniknuté fotografie

Zdroj: WFun.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close