Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Nokia bude na MWC 2017. Oznámi nový smartfón?

V týchto dňoch sme vám priniesli informácie potvrdzujúce príchod nového smartfónu z dielne Nokie, ktorého by sme sa mali dočkať v 2. kvartáli roku 2017, avšak čo sa týka bližších špecifík tak tie ostávajú zatiaľ pod rúškom tajomstva.

Nokia prostredníctvom svojej Twitter stránky oznámila, že sa zúčastni prestížneho eventu MWC 2017, ktorý sa bude konať od 27. februára do 2. marca na čele s CEO-om spoločnosti Rajeevom Surim.

V spojitosti s dátumom konania MWC ako aj zakomponovanie hlavy Nokie na tejto prestížnej akcii sa začalo pošuškávať v zákulisných kuloároch, že by sme sa mohli dočkať dlho očakávaného smartfónu, ktorý by bol prvý pod hlavičkou HMD.

Dočkáme sa podľa vás prvého smartfónu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close