Spravodajstvo

Nokia sa vracia na trh s mobilnými zariadeniami

Nedávno sme vám priniesli informácie týkajúce sa plánov Nokie, podľa ktorých sa tento fínsky výrobca mal vrátiť na trh s mobilnými zariadeniami. Táto informácia sa dostala do sveta prostredníctvom popredného manažéra čínskej pobočky spoločnosti, avšak neskôr bola vyvrátená oficiálnym stanoviskom Nokie, prostredníctvom ich webstránky.

Tieto správy sú nepravdivé a zahŕňajú vyjadrenia nesprávne priradené predstaviteľovi Nokia Networks,…

Ale čo čert nechcel, tak to vyzerá tak, že tieto „fámy“ z čínskej pobočky boli nakoniec pravdivé. Rajeev Suri, CEO spoločnosti Nokia, v rámci rozhovoru pre nemecký magazín Manager prezradil, že Nokia sa chystá opäť vrátiť na pole výrobcov mobilných zariadení, avšak tentokrát sa nebude jednať o Windows Phone, ale o Android zariadenia. Suri, ďalej doplnil, že nemáme čakať návrat samotnej značky, ale len zariadení, ktoré síce výroby Nokia, ale predávať ich budú iné spoločnosti.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close