SpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Potvrdené, Nokia 9 s 5 fotoaparátmi bude predstavená už vo februári počas MWC 2019

Konzorcium HMD, pod ktoré patrí Nokia oficiálne potvrdila, že 24. februára predstaví zariadenia Nokie 9 počas eventu MWC 2019. Potvrdil to samotný CEO spoločnosti HMD, Juho Sarvikas prostredníctvom sociálnej sieti Twitter.

Nokia 9 PureView

Spoločnosti HMD sa podarilo okolo zariadenia Nokia 9 podarilo urobiť celkom slušný rozruch. Hoci zariadenia oficiálne nikto nevidel tak aj napriek tomu o ňom hovoria tisíce fanúšikov. Majú aj prečo. Očakáva sa totiž, že Nokia 9 prinesie nie jeden, dva alebo 3 fotoaparáty, ale hneď 5. Okrem toho sa máme dočkať aj skeneru odtlačkov prstov umiestneného priamo v displeji zariadenia s veľkosťou 5,9“ a QHD rozlíšením.

Hoci o samotnom zariadení mnoho toho nevieme tak sa očakávajú high-end špecifikácie v podobe procesora Snapdragon 855, 6GB RAM v kombinácii so 128GB úložným priestorom a batériou s kapacitou 4,150mAh. V každom prípade však najväčším lákadlom ako sme vyššie spomínali je pätica fotoaparátov. Nižšie si môžete pozrieť promo video, ktoré odhaľuje jeho vlastnosti. Na verejnosť sa nedostalo len nedávno a to vďaka známemu leakerovi Evan Blassovi.

Zdroj: Gizmochina.com, vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky