SpravodajstvoZariadenia

Nokia 9 s 5-kamerami by mala byť predstavená ešte v tomto mesiaci. Dočkáme sa najlepšieho fotomobilu na svete?

O Nokii  9 sme mohli počuť a čítať už viacero správ. Naposledy napríklad uniklo promo video, ktoré odhalilo viacero vlastností kamery, vrátane vstavaného skeneru odtlačkov v displeji zariadenia. Video zároveň potvrdilo dovtedy známe informácie týkajúce sa vzhľadu zariadenia, ktoré priniesol známy leaker Evan Blass.


S najavšími informáciami hovoriacimi o dostupnosti zariadenia prišiel známy  portál PhoneDog.com, ktorý hovorí, že Nokia 9 bude predstavená počas eventu v Dubaji koncom tohto mesiaca. Následne krátko nato zariadenie bude oficiálne dostupné na indickom trhu.

Nokia 9 bude nadupaným smartfónom

Aktuálne „drby“ kolujúce internetom hovoria, že Nokia 9 príde s 5,9“ displejom s QHD+ rozlišením. Zariadenie by malo byť zároveň dostupné vo viacerých variantoch pričom tá TOP bude so 8GB RAM a 128GB úložným priestorom. Nemala by chýbať ani odolnosť voči vode a prachu. Batéria by mala mať kapacitu 4150mAh a srdce zariadenia by mal tvoriť high-end procesor Snapdragon 845.

Zdroj: Phonedog.com, vlastný, Twitter (úvodný obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close