ŠPEKULÁCIESpravodajstvoZariadenia

Objavilo sa promo video Nokie 9 s 5 fotoaparátmi, ktoré odhaľuje smartfón v plnej kráse ako aj nadupané vlastnosti

Niekoľko dní dozadu sa internetom začali šíriť nové správy týkajúce sa Nokie 9 s piatimi fotoaparátmi, s ktorými prišiel známy leaker Evan Blass. Aktuálne tieto informácie sú okorenené o promo video, ktoré sa objavilo pred niekoľkými hodinami.

Zariadenie Nokia 9 PureView bude obsahovať 5 kamier, ktoré ešte nie sú špecifikované. Video ukazuje, že budete môcť zachytiť zábery v režime portrétu s nastaviteľným bokehom (pozn. redakcie: výrazom bokeh sa vo fotografii označujú estetické kvality častí snímok) a po zachytení záberu môžete zmeniť bod zaostrenia. Vo videu sa zároveň spomína nočný režim, ktorý by údajne mal mať 10x viac svetelných zdrojov ako bežné smartfóny.

Na prednej strane bude zariadenie Nokia 9 PureView vybavené bezdrôtovým snímačom odtlačkov prstov vo výške 5,99 palcov 2K (čítanie QHD) s podporou HDR10.

Smartfón by mal do vienka dostať aktuálne najvýkonnejší procesor Snapdragon 845 spolu so 6GB RAM a 128GB úložným priestorom. Nemal by chýbať ani snímač odtlačkov prstov umiestnený v displeji.

Zdroj: gsmarena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close