ANDROIDNovinkyŠPEKULÁCIE

Nokia 9 bude bez kompromisov delo. Poznáme jej špecifikácie

Nokia, pre mnohých legendárna značka ktorá zažíva v posledných mesiacoch veľký comeback a to aj napriek tomu, že ešte nepredstavila tohtoročnú vlajkovú loď, pravdepodobne prinesie zariadenie ktoré mnohým vybije zrak.

Nedávno sa v benchmarkových testoch objavila Nokia 9, ktorá so svojím skóre 2255 bodov (pre jedno jadro) sa stala najvýkonnejším zariadením na trhu, pričom finále skóre bolo 7770 bodov (test so všetkými jadrami). Najnovší test v rámcu AnTuTu výkonnosť zariadenia opäť potvrdil.

Zariadenie bolo opäť testované pod rovnakým kódovým označením TA-1004 čo hovorí o dôveryhodnosti pôvodných informácií. Nokia 9 by mala prísť s displejom, ktorý sa môže pochváliť QHD rozlíšením (2560 x 1440 bodov) s veľkosťou uhlopriečky 5,3“. O výkon by sa mal starať procesor Snapdragon 835, k môžeme  snáď len dodať – základná výbava každej tohtoročnej vlajkovej lode.  Nižšie si môžete pozrieť ďalšie špecifikácie, s ktorými by malo zariadenie prísť na trh.

Zdroj: AnTuTu

Čo hovoríte na výbavu tohto zariadenia? Jediným hendikepom môže byť operačná pamäť, ktorej hodnota je „len“ 4GB. Ostatné parametre vyzerajú byť hodné vlajkovej lode, alebo máte iný názor?

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close